ГоловнаАналітикаКвартира по спадку

Квартира по спадку

Квартира по спадку


Дати консультацію з цього питання ми попросили начальника юридичного відділу інвестиційно-рієлторської компанії "Капітал Інвест" Ірину Анатоліївну Башмакову.
Квартира може поміняти свого власника не лише в результаті її продажу іншим особам. У житті буває всяке. До того ж світ влаштований так, що частенько речі переживають своїх господарів і поклопотатися про долю цих речей належить їх спадкоємцям. У числі такого успадкованого майна можуть знаходитися і об'єкти нерухомості: удома, квартири.

- В разі смерті спадкодавця, що не залишив заповіти, які дії слід зробити наследнику згідно із законом, якщо він бажає зберегти і отримати свою долю спадку?

- Перш за все спадкоємцеві потрібно зібрати відомості про спадок, а потім в шестимісячний термін з дня смерті спадкодавця подати нотаріусові заяву про прийняття спадку, приклавши до нього документи про свою спорідненість із спадкодавцем, про смерть спадкодавця.

- чи Ризикують спадкоємці, що не поклопоталися своєчасно про оформлення прав на успадковане майно, підмет державній реєстрації, зіткнутися в майбутньому з проблемами?

- Як відомо, закон передбачає два способи прийняття спадку: шляхом фактичного вступу до володіння спадковим майном або шляхом подачі заяви про прийняття спадку в нотаріальний орган по місцю відкриття спадку.

Найчастіше спадкоємці просто продовжують володіти і користуватися успадкованим майном, не надаючи значення оформленню прав на нього. Але якщо з подальшим відчуженням рухомого майна, не підмета регистрациі, особливих проблем зазвичай не виникає, то спадкоємці, що не поклопоталися про належне оформлення прав на нерухоме майно, підмет державній реєстрації, ризикують в майбутньому придбати проблеми.

Таким чином, якщо спадкоємець збирається надалі виробити відчуження спадкового майна, йому необхідно зареєструвати своє право власності на це майно, оскільки інакше жоден нотаріус не засвідчить, а орган юстиції по реєстрації прав не зареєструє операцію.

Зареєструвати ж своє право на майно простіше, якщо його спадкоємство було оформлене у встановлені терміни.

- Скажіть, а як бути тим спадкоємцям, які з якоїсь причини не оформили спадок в шестимісячний термін?


Які схеми розрахунків при покупці нерухомості можливі?

Які схеми розрахунків при покупці нерухомості можливі? Перше, з чим зіткнеться будь-який покупець квартири в агентстві нерухомості при обговоренні проблеми розрахунків, - це пассивноє участь ріелтора в схемі передачі грошей...
Подорож
Орендарі вважають за краще....

Орендарі віддають перевагу високому класу Орендарів, що пред'являють високі вимоги до якості офісних приміщень, стає все більше і більше. Попит на бізнес-центри класу А в Петербурзі перевищує пропозицію. Не дивлячись...

Дивіться такожCколько коштує сад?

Cколько коштує сад? РУСЧАТКА Ці види мощення — самі витратні (100-150 у.е./кв. м), але і найдовговічніші. Вони прекрасно виглядають як окремо, так і в поєднанні один з одним. ПРИРОДНИЙ СЛАНЕЦЬ...
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості