ГоловнаАрхітектура

Архітектура

Ази дизайну

Ази дизайну

Класика, бароко, модерн, мінімалізм, - в любомстіле слід діяти по базових правилах побудови житлового простору, одним для всіх. Вони виходять з психології сприйняття інформації людиною. І, як закони природи, залишаються незмінними і всюдисущими.

Вліяніе довкілля переоценітьневозможно. Від цього безпосередньо залежить наш душевний стан і навіть здоров'я.Людини, яка живе в правильному, комфортному середовищі, можна відразу виділити ізтисячи. Йде він по вулиці, і йому добре. Їде в метро, сидить на роботі, -первоє, що в такому видно - добре людині. Він встигає "заряджатиме" удома навісь день. Чому він такий? Ви це відразу зрозумієте, якщо побуваєте в гостях. Тамтак добре, аж дух захоплює. Стіни, пів, потовк - все як завжди. Якщо поотдельності. А разом весь інтер'єр наповнює душу чудовими відчуттями.

Правілозолотого перетину

Коли ми дивимося на картину, або на стенукомнати, спочатку інформацію обробляє права півкуля, "технічна". Напредмет кратних і чітких пропорцій, повторення однакових елементів. Потім, якщо праве не знайде для себе нічого цікавого, вступає ліве, "гуманітарне".Оно відповідає за асоціативний ряд, фантазію, і іншу лірику. Якщо художникнарісуєт найкрасивіший пейзаж на світі нпро лінія горизонту на картині будетделіть її рівно навпіл - краса цій ніхто попросту не побачить. Мозгзрітеля не сприйме жодної краси, тому що "гуманітарна" півкуля дажене "включиться".

Правило золотого перетину свідчить: никакихровних або кратних ділень. Лише ассиметрія іїррациональность. Треба поєднувати два кольори шпалер на стінах на третину по висоті?Отмерьте третина і ще ледве.

Психологиявоспріятія візуальної інформації

Подобається картина чи ні. Зручно, затишно вкомнате або не дуже. У свідомість поступає лише результат, а голова при етомпроделиваєт дійсно велику аналітичну роботу.

При погляді на картину ми пробегаємвзглядом з верхнього лівого кута в нижній правий. Завжди. Без виключень.Правші і лівші. Потім вже починаємо блукати по картині поглядом, останавліваясьсначала просто на яскравих плямах, а потім на елементах, смисловуюнагрузку, що несуть.

мажор-мінор

Всі ми знаємо, що це таке. Ось толькообъясніть не можемо. Якими засобами можна виразити емоційне забарвлення вінтерьере? Перш за все - кольором. Холодні - це мінор. Теплі - мажор. Асочетаніє кольорів окремих елементів, як оркестр, виражає вже глибокі ібогатиє емоційні стани.

Не менш важливим носієм емоцій являєтсяформа.

Форма і колір нерозривно зв'язані. Якщо, наприклад, в живописі художники підсвідомо використовують всі ці прийоми длявираженія емоційного і душевного стану, то в інтер'єрі розумно огранічитьемоциональниє складові. Уявіть собі середовище, яке постоянностімуліруєт смішливий настрій. Нагадує анекдот.

А ще, користуючись цими виразітельнимісредствамі, можна наповнити інтер'єр багатим, насиченим смаком. Або, длягурманов, навпаки - витонченим.

Недекоратівнаяроль живопису в інтер'єрі

Робота справжнього художника, а неремесленника, творить дива. На іншу картину можна просто поглянути з утравместо зарядки. І все - вже прокинувся иготовий до трудових подвигів. З другимпроявленієм цієї таємничої енергії ви стикаєтеся щодня багато раз.Це "відчуття погляду". Поглянете на вулиці в спину перехожому. Або на попутчикав метро. Людина обернеться. Та і ви, не помічаючи цього, відповідаєте по сто разів надню чужим очам.


Статті


Конкуренція загостриться

Конкуренція загостриться, а ціни зростатимуть і далі На початку вересня компанії RBI і Rodex Group оголосили про початок реалізації малоповерхових проектів в Ленінградської області. "Заміська нерухомість сьогодні" спробувала угледіти тенденцію...
Як вибрати хорошого рієлтора? Поради професіоналів

Як вибрати хорошого рієлтора? Поради професіоналів Питання завжди актуальне для тих, хто задумав зайнятися обміном, покупкою, продажем нерухомості, але не знаходить в собі сил самостійно займатися бюрократичною тяганиною і іншим...Дорожчання позик

Дорожчання позик на світовому ринку на 2% може привести до підвищення ставок по іпотеці Дорожчання позик для російських банков на світовому ринку на 2% може привести до підвищення ставок по...

Дивіться такожПокупці вимагають поетажной власності

Покупці вимагають поэтажной власності 2009-10-11 16:20:06 Далеко не всі фірми настільки спроможні, аби дозволити собі купити будівлю під офіс цілком. Але і думка придбати частину будівлі багато лякає. Це підприємство...
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості