ГоловнаАрхітектура

Архітектура

Ази дизайну

Ази дизайну

Класика, бароко, модерн, мінімалізм, - в любомстіле слід діяти по базових правилах побудови житлового простору, одним для всіх. Вони виходять з психології сприйняття інформації людиною. І, як закони природи, залишаються незмінними і всюдисущими.

Вліяніе довкілля переоценітьневозможно. Від цього безпосередньо залежить наш душевний стан і навіть здоров'я.Людини, яка живе в правильному, комфортному середовищі, можна відразу виділити ізтисячи. Йде він по вулиці, і йому добре. Їде в метро, сидить на роботі, -первоє, що в такому видно - добре людині. Він встигає "заряджатиме" удома навісь день. Чому він такий? Ви це відразу зрозумієте, якщо побуваєте в гостях. Тамтак добре, аж дух захоплює. Стіни, пів, потовк - все як завжди. Якщо поотдельності. А разом весь інтер'єр наповнює душу чудовими відчуттями.

Правілозолотого перетину

Коли ми дивимося на картину, або на стенукомнати, спочатку інформацію обробляє права півкуля, "технічна". Напредмет кратних і чітких пропорцій, повторення однакових елементів. Потім, якщо праве не знайде для себе нічого цікавого, вступає ліве, "гуманітарне".Оно відповідає за асоціативний ряд, фантазію, і іншу лірику. Якщо художникнарісуєт найкрасивіший пейзаж на світі нпро лінія горизонту на картині будетделіть її рівно навпіл - краса цій ніхто попросту не побачить. Мозгзрітеля не сприйме жодної краси, тому що "гуманітарна" півкуля дажене "включиться".

Правило золотого перетину свідчить: никакихровних або кратних ділень. Лише ассиметрія іїррациональность. Треба поєднувати два кольори шпалер на стінах на третину по висоті?Отмерьте третина і ще ледве.

Психологиявоспріятія візуальної інформації

Подобається картина чи ні. Зручно, затишно вкомнате або не дуже. У свідомість поступає лише результат, а голова при етомпроделиваєт дійсно велику аналітичну роботу.

При погляді на картину ми пробегаємвзглядом з верхнього лівого кута в нижній правий. Завжди. Без виключень.Правші і лівші. Потім вже починаємо блукати по картині поглядом, останавліваясьсначала просто на яскравих плямах, а потім на елементах, смисловуюнагрузку, що несуть.

мажор-мінор

Всі ми знаємо, що це таке. Ось толькообъясніть не можемо. Якими засобами можна виразити емоційне забарвлення вінтерьере? Перш за все - кольором. Холодні - це мінор. Теплі - мажор. Асочетаніє кольорів окремих елементів, як оркестр, виражає вже глибокі ібогатиє емоційні стани.

Не менш важливим носієм емоцій являєтсяформа.

Форма і колір нерозривно зв'язані. Якщо, наприклад, в живописі художники підсвідомо використовують всі ці прийоми длявираженія емоційного і душевного стану, то в інтер'єрі розумно огранічитьемоциональниє складові. Уявіть собі середовище, яке постоянностімуліруєт смішливий настрій. Нагадує анекдот.

А ще, користуючись цими виразітельнимісредствамі, можна наповнити інтер'єр багатим, насиченим смаком. Або, длягурманов, навпаки - витонченим.

Недекоратівнаяроль живопису в інтер'єрі

Робота справжнього художника, а неремесленника, творить дива. На іншу картину можна просто поглянути з утравместо зарядки. І все - вже прокинувся иготовий до трудових подвигів. З другимпроявленієм цієї таємничої енергії ви стикаєтеся щодня багато раз.Це "відчуття погляду". Поглянете на вулиці в спину перехожому. Або на попутчикав метро. Людина обернеться. Та і ви, не помічаючи цього, відповідаєте по сто разів надню чужим очам.


Статті


Акустика офісу

Акустика офісу Для офісних приміщень найбільш важливими з точки зору акустики є два питання. Перший - створення сприятливого акустичного середовища в кімнатах офісу. Другий - забезпечення високої звукоізоляції офісного приміщення....
Офіс для фірми

Офіс для фірми - купити або орендувати? Питання "знімати або купити?"" періодично встає не лише перед народом, заклопотаним квартирним питанням, але і перед фірмами, вирішальними аналогічну проблему. Так само як...Ціни на житлі - що далі?

Ціни на житлі - що далі? Аналіз і прогноз ринку нерухомості Москви, зроблений керівником IRN.RU Олегом Репченко на XVII міському спеціалізованому виставці-ярмарку "Нерухомість-2009".21 вересня в рамках XVII міського спеціалізованого виставки-ярмарку...

Дивіться такожФондові ринки стабілізувалися

Фондові ринки стабілізувалися Останні дні неабияк попсували нерви учасникам ринків, але за минулу добу ситуація стабілізувалася. Фондові ринки після декількох днів падіння пішли вгору, а прибутковість казначейських облігацій США, а...
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості