ГоловнаАрхітектураАкустика офісу

Акустика офісу

Акустика офісу

Для офісних приміщень найбільш важливими з точки зору акустики є два питання. Перший - створення сприятливого акустичного середовища в кімнатах офісу. Другий - забезпечення високої звукоізоляції офісного приміщення.

Створення сприятливого акустичного середовища в офісі

В одному офісному приміщенні, як правило, знаходиться декілька робочих місць. Тому без спеціальних заходів щодо забезпечення акустичного комфорту в офісі не обійтися.

Сьогодні ділова активність офісних працівників підвищується. Адже для хорошого бізнесу абсолютно нормальная ситуація, коли з чотирьох менеджерів офісу, що працюють в одному залі, троє ведуть переговори по телефону, а четвертий офісний менеджер - енергійно переконує відвідувача зробити замовлення. Плюс до цього шум від великої кількості оргтехніки, неминуче присутньої в офісі. До того ж, керівник офісу і співробітники офісу зі своїх робочих місць можуть бачити один одного, це укріплює дисципліну, сприяє взаємному контролю, підвищує продуктивність праці.

Але якщо стіни і стеля в такому офісі виконані з жорстких матеріалів, що добре відображають звук, то сторонні шуми вимушують кожного працівника офісу постійно напружувати слух і підвищувати голос. Все це зрештою наводить до передчасної втоми і дратівливості співробітників офісу, конфліктів в колективі і зниження продуктивності праці.

Сприятливе акустичне середовище в офісних приміщеннях такого роду створюється за допомогою певної кількості звукопоглинального матеріалу. Проте при надмірно високом звукопоглинанні відбитий звук може повністю зникнути. Звучання мови придбає вже неприємний "ватяний" відтінок. Аби уникнути цього, фахівці розробили методики розрахунку кількості звукопоглинального матеріалу.

Традиційно як основна звукопоглинальна поверхня використовується стеля. Як звукопоглинальна конструкція - підвісна акустична стеля. До високих звукопоглинальних характеристик підвісних акустичних стель додаються функціональні властивості. Вони характерні для всього класу підвісних стель: можливість монтажу в надпотолочном просторі вентиляційних і освітлювальних систем, проведення електричних комунікацій.

Оскільки технологія виготовлення підвісних акустичних стель досить складна, а вихідна сировина якісна і, отже, дороге, всі вони мають високу вартість.


Зміна класу

Зміна класу Чи не кожен мешканець багатоквартирної "панельки" мріє змінити її додому бізнес-класу -- з підземним паркінгом, охороною, кольорами в під'їзді і, звичайно, з квартирами більшої площі, чим було встановлено...
Раді ріелтора з продажу своєї долі в комуналці

Раді ріелтора з продажу своєї долі в комуналці Ст. 250 Цивільного кодексу передбачає, що при продажі долі в комунальній квартирі переважне право покупки мають власники інших доль. Уладілок частини, що...Основи технології будівництва лазні

Основи технології будівництва лазні Який російський не любить швидкої їзди! Який російський не любить міцно попаритися... І дійсно, вже якщо російський любить лазню, то піддати погарячіше - сам Бог велів....

Дивіться такожАналітика

До такої думки прийшли аналітики консалтингової компанії Russian Research Group (RRG) на основі щотижневого моніторингу пропозиції житла економ-класу.По даним Russian Research Group (RRG) за останніх 7 тижнів з початку серпня...
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості