ГоловнаАрхітектураАкустика офісу

Акустика офісу

Акустика офісу

Для офісних приміщень найбільш важливими з точки зору акустики є два питання. Перший - створення сприятливого акустичного середовища в кімнатах офісу. Другий - забезпечення високої звукоізоляції офісного приміщення.

Створення сприятливого акустичного середовища в офісі

В одному офісному приміщенні, як правило, знаходиться декілька робочих місць. Тому без спеціальних заходів щодо забезпечення акустичного комфорту в офісі не обійтися.

Сьогодні ділова активність офісних працівників підвищується. Адже для хорошого бізнесу абсолютно нормальная ситуація, коли з чотирьох менеджерів офісу, що працюють в одному залі, троє ведуть переговори по телефону, а четвертий офісний менеджер - енергійно переконує відвідувача зробити замовлення. Плюс до цього шум від великої кількості оргтехніки, неминуче присутньої в офісі. До того ж, керівник офісу і співробітники офісу зі своїх робочих місць можуть бачити один одного, це укріплює дисципліну, сприяє взаємному контролю, підвищує продуктивність праці.

Але якщо стіни і стеля в такому офісі виконані з жорстких матеріалів, що добре відображають звук, то сторонні шуми вимушують кожного працівника офісу постійно напружувати слух і підвищувати голос. Все це зрештою наводить до передчасної втоми і дратівливості співробітників офісу, конфліктів в колективі і зниження продуктивності праці.

Сприятливе акустичне середовище в офісних приміщеннях такого роду створюється за допомогою певної кількості звукопоглинального матеріалу. Проте при надмірно високом звукопоглинанні відбитий звук може повністю зникнути. Звучання мови придбає вже неприємний "ватяний" відтінок. Аби уникнути цього, фахівці розробили методики розрахунку кількості звукопоглинального матеріалу.

Традиційно як основна звукопоглинальна поверхня використовується стеля. Як звукопоглинальна конструкція - підвісна акустична стеля. До високих звукопоглинальних характеристик підвісних акустичних стель додаються функціональні властивості. Вони характерні для всього класу підвісних стель: можливість монтажу в надпотолочном просторі вентиляційних і освітлювальних систем, проведення електричних комунікацій.

Оскільки технологія виготовлення підвісних акустичних стель досить складна, а вихідна сировина якісна і, отже, дороге, всі вони мають високу вартість.


"Портрет" квартири бізнес-класу

"Портрет" квартири бізнес-класу Сьогодні на ринку нерухомості офіційно існує три основні класи квартир: економ-, бізнес- і еліта. Якщо з першим і останнім все достатньо ясний, то з бізнес-класом все не...
Ринок оренди

Ринок оренди осінню чекають великі зміни Ще в липні стало ясно, що орендних квартир не вистачає, і квартиронаймачі похмуро чекали підвищення цін. Але доки орендний ринок не міняє правил гри....



Удома із золота

Удома із золота Петербурзький ринок нерухомості давно увійшов до тієї стадії розвитку, коли високим якостям бізнес-центру або житлового будинку відповідає не менш висока вартість квадратного метра в нім. Давайте розберемося,...

Дивіться також



П'ятниця: час на покупку

П'ятниця: час на покупку 2009-10-12 14:44:04 Якщо сонце сходить на сході, то уранішня прохолода, напевно, бере почало з протилежною сторони столичного регіону. Її формують величезні лісові масиви, річки і озера....




(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості