ГоловнаАрхітектураАнненгофськая гай

Анненгофськая гай

Анненгофськая гай


Анненгофськая гай.

Дивна штука життя. Найгеніальніші плани вона деколи обертає ванекдот, а буває і навпаки: анекдот, жарт, витівка народжують ідеї століття. Кпрімеру, лефортовський фокус Бірона з "деревами-примарами" совершилнастоящий переворот в садово-парковому будівництві.

Говорять, хитрий герцог вправно полестив імператриці Анне Іоанновне. Государинятолько помріяла вголос: добре б, мовляв, вигляд з палацу відкривався на гай. А ранок, що успадковує, зирк у вікно - там, де вчора ще було голе поле, шумлять пишниєдерева. Не станемо роздумувати, скільки правди в цій історії. Може, в самомделе за ніч з посадками впоралися, може, за два тижні. Головне, замиселвременщика удався абсолютно.

Отримавши "те, чого не може бути", висока особа запевнилася в преданностіфаворіта. З іншого боку, світ запевнився, що в Росії може бути все(Анненгофськая гай прикрашав Лефортово більше півтора століть), і не захотів отнєє отставать. З легкої руки Бірона посадки крупномеров, тобто вполневзрослих 20 - 30-річних дерев, стали нормою і згодом з'явилися основоїцелого напрями міжнародного садового бізнесу.

Чим вище ялиночка, тим вище ризик

Сучасна Москва щорік висаджує по декілька "Анненгофськихрощ". Живий матеріал для озеленення привозять з вітчизняних розплідників, а також з Німеччини, Польщі, Бельгії. Правда, місто вбиває значну частьрастеній, але на те він і місто. За межами столиці екологія куди краще, і ужев 5 - 10 км. від МКАД відсоток приживаності дуже великий. З 30 дорослих дерев, посаджених в приватному підмосковному володінні, при сприятливих обстоятельствах25 - 26 приймуться напевно. Законне питання: а що може їм перешкодити?

Ну, по-перше, важлива якість самого матеріалу. Просто узята з леса10-метровая ялинка навряд чи приживеться на новому місці. Це проблема не дальностіперєєзда. Це проблема особливостей живого організму, що склався в дікихусловиях і вимушеного боротися за виживання, витягуючись до сонця і простіраякорні максимально далеко. При викопуванні таке дерево втрачає значительнобольше 1/3 кореневої системи і гине. У розплідниках розроблені специальниєтехнологиі вирощування крупномеров, що забезпечують перенесення без нанесеніясущественного збитку. Йдеться про стимулюванні зростання, захисті від шкідників, грамотному обрізанні крони, спеціальному формуванні кореневої системи. Деревьянеоднократно пересаджують, підрізуючи корінці і таким чином заставляючи корнірасті густіше і компактней.

По-друге, має значення підготовка до переміщення і условіятранспортіровки. Є методики, які дозволяють розбити дорослий парк навіть віюле. Проте більшість дендрологів вважають кращим часом для посадоккрупномеров "зимівлю", коли листя облетить, соки прекратятсвой круговорот, а стала мінусова температура дозволить предотвратітьразваліваніє викопаної земляної грудки. Складність в тому, що дуже сильниєхолода можуть погубіть дерева. Переморожені рослини (подорожуючі прітемпературе - 25 градусів або просто вийняті із землі і такі, що простояли без укритіяпару днів) приречені.

По-третє, мало увіткнути ствол в землю, потрібний методичний відхід. Як толькосойдут талі води, новосели п'ють по 300 л в тиждень. Землю під ними надорихліть, звільняти від бур'янів. Аби волога менше випаровувалася, на летополезно прикрити пристволовий круг шаром торфу завтовшки 5 - 7 див. Порятунок отвредітелей - регулярні профілактичні обприскування спецпрепаратами. Здесьважна пунктуальність, адже жуки-короїди і інша нечисть здатні за месяцсожрать весь ваш гай.

Нарешті, підвести можуть амбіції замовника. Треба мати на увазі: у будь-якому случаєчем більше дерево, тим більше ризик при перенесенні. Проблемними вважаються соснивише 3 м, їли вище 10 м, листя вище 7 м.


Обережно, бабуся. Чи варто укладати договір ренти

Обережно, бабуся. Чи варто укладати договір ренти 2009-10-12 17:07:49 Стати власником квартири можна по-різному. Купити житло на ринку, узяти іпотечний кредит, стати учасником соціальної програми для очередников. Можна отримати квадратні...
Коштуємо заміський будинок

Коштуємо загородний будинок Аби побудувати заміський будинок, який би задовольняв свого господаря з точки зору комфортності, функціональності і надійності, мало вибрати вподобану ділянку і досконально вивчити особливості його грунтів. Не...Поради ріелтора

Як придбати дачу Попит, як відомо, народжує пропозицію. На цій ниві процвітають багаточисельні будівельні фірми, а також заїжджі бригади, що складаються в основному з гастарбайтеров. Все б добре - і...

Дивіться такожП'ятниця: час на покупку

П'ятниця: час на покупку 2009-10-12 14:44:04 Якщо сонце сходить на сході, то уранішня прохолода, напевно, бере почало з протилежною сторони столичного регіону. Її формують величезні лісові масиви, річки і озера....
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості