ГоловнаАрхітектураАнненгофськая гай

Анненгофськая гай

Анненгофськая гай


Анненгофськая гай.

Дивна штука життя. Найгеніальніші плани вона деколи обертає ванекдот, а буває і навпаки: анекдот, жарт, витівка народжують ідеї століття. Кпрімеру, лефортовський фокус Бірона з "деревами-примарами" совершилнастоящий переворот в садово-парковому будівництві.

Говорять, хитрий герцог вправно полестив імператриці Анне Іоанновне. Государинятолько помріяла вголос: добре б, мовляв, вигляд з палацу відкривався на гай. А ранок, що успадковує, зирк у вікно - там, де вчора ще було голе поле, шумлять пишниєдерева. Не станемо роздумувати, скільки правди в цій історії. Може, в самомделе за ніч з посадками впоралися, може, за два тижні. Головне, замиселвременщика удався абсолютно.

Отримавши "те, чого не може бути", висока особа запевнилася в преданностіфаворіта. З іншого боку, світ запевнився, що в Росії може бути все(Анненгофськая гай прикрашав Лефортово більше півтора століть), і не захотів отнєє отставать. З легкої руки Бірона посадки крупномеров, тобто вполневзрослих 20 - 30-річних дерев, стали нормою і згодом з'явилися основоїцелого напрями міжнародного садового бізнесу.

Чим вище ялиночка, тим вище ризик

Сучасна Москва щорік висаджує по декілька "Анненгофськихрощ". Живий матеріал для озеленення привозять з вітчизняних розплідників, а також з Німеччини, Польщі, Бельгії. Правда, місто вбиває значну частьрастеній, але на те він і місто. За межами столиці екологія куди краще, і ужев 5 - 10 км. від МКАД відсоток приживаності дуже великий. З 30 дорослих дерев, посаджених в приватному підмосковному володінні, при сприятливих обстоятельствах25 - 26 приймуться напевно. Законне питання: а що може їм перешкодити?

Ну, по-перше, важлива якість самого матеріалу. Просто узята з леса10-метровая ялинка навряд чи приживеться на новому місці. Це проблема не дальностіперєєзда. Це проблема особливостей живого організму, що склався в дікихусловиях і вимушеного боротися за виживання, витягуючись до сонця і простіраякорні максимально далеко. При викопуванні таке дерево втрачає значительнобольше 1/3 кореневої системи і гине. У розплідниках розроблені специальниєтехнологиі вирощування крупномеров, що забезпечують перенесення без нанесеніясущественного збитку. Йдеться про стимулюванні зростання, захисті від шкідників, грамотному обрізанні крони, спеціальному формуванні кореневої системи. Деревьянеоднократно пересаджують, підрізуючи корінці і таким чином заставляючи корнірасті густіше і компактней.

По-друге, має значення підготовка до переміщення і условіятранспортіровки. Є методики, які дозволяють розбити дорослий парк навіть віюле. Проте більшість дендрологів вважають кращим часом для посадоккрупномеров "зимівлю", коли листя облетить, соки прекратятсвой круговорот, а стала мінусова температура дозволить предотвратітьразваліваніє викопаної земляної грудки. Складність в тому, що дуже сильниєхолода можуть погубіть дерева. Переморожені рослини (подорожуючі прітемпературе - 25 градусів або просто вийняті із землі і такі, що простояли без укритіяпару днів) приречені.

По-третє, мало увіткнути ствол в землю, потрібний методичний відхід. Як толькосойдут талі води, новосели п'ють по 300 л в тиждень. Землю під ними надорихліть, звільняти від бур'янів. Аби волога менше випаровувалася, на летополезно прикрити пристволовий круг шаром торфу завтовшки 5 - 7 див. Порятунок отвредітелей - регулярні профілактичні обприскування спецпрепаратами. Здесьважна пунктуальність, адже жуки-короїди і інша нечисть здатні за месяцсожрать весь ваш гай.

Нарешті, підвести можуть амбіції замовника. Треба мати на увазі: у будь-якому случаєчем більше дерево, тим більше ризик при перенесенні. Проблемними вважаються соснивише 3 м, їли вище 10 м, листя вище 7 м.


Конкуренція загостриться

Конкуренція загостриться, а ціни зростатимуть і далі На початку вересня компанії RBI і Rodex Group оголосили про початок реалізації малоповерхових проектів в Ленінградської області. "Заміська нерухомість сьогодні" спробувала угледіти тенденцію...
Квартира по спадку

Квартира по спадку Дати консультацію з цього питання ми попросили начальника юридичного відділу інвестиційно-рієлторської компанії "Капітал Інвест" Ірину Анатоліївну Башмакову. Квартира може поміняти свого власника не лише в результаті її..."Сталінські" будинки і до цього дня в шані у народу

"Сталінські" будинки і до цього дня в шані у народу "Сталінські" будинки і сьогодні в шані у народу. Їх цінують за простір і комфорт, високі стелі і товсті стіни. Розлучатися...

Дивіться такожДорожній фонд давно вичерпав свій потенціал

Дорожній фонд давно вичерпав свій потенціал Фінансування будівництва і вмісту доріг буде переглянуто Необхідно переглянути підходи до фінансування будівництва і вмісту доріг в Росії. Про це заявив на засіданні Поради...
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості