ГоловнаАрхітектураАрхітектура в біонічному стилі

Архітектура в біонічному стилі

Архітектура в біонічному стилі

Сенс існування всіх відовіськусств, у тому числі і архітектура, полягає у втіленні відчуттів.Архітектура не відноситься до вільних форм мистецтва. Її призначення - созданієпространственной середовища життєдіяльності.

Людина завжди прагнула ккомфортабельному житлу. Для нього було поважно, аби місце, де він живе, працює, відпочиває, відповідало його внутрішньому світовідчуванню.

споконвіків великі умизодчества ведуть пошуки нових архітектурних стилів. Починаючи від Вавілонської башнії закінчуючи архітектурними шедеврами Нового Парижа, людство шукало, знаходило, втілювало. Знову шукало, знову знаходило і знову втілювало. І так покругу до безкінечності.

Сьогодні світу відомо багатоархітектурних стилів - романський, готика, ренесанс, бароко, романтизм, модерн, классицизм, неокласицизм, біоніка. Безперечно, кожен з цих стилейпо-своему цікавий і гідний уваги. Тут же мова піде про архітектуру в біонічному стилі. Біоніка. Від Гаудідо .

Самопонятіє біоніка з'явилося на початку двадцятого століття. Що ж воно означає? У підручниках по архітектурі ви б прочитали, що Біоніка (отгреч. bion - елемент життя, буквально - що живе) -ето наука, погранична між біологією і технікою, вирішальна інженерні задачина основі аналізу структури і життєдіяльності організмів. Простіше кажучи, есліви пригадаєте Леонардо да Вінчі, який намагався побудувати літальний апарат смашущимі крилами, як у птиць, тоді відразу представите, що ж таке біонічний стиль.

Перші спроби іспользоватьпріродниє форми в будівництві зробив ще Антоніо Гауді.И це був прорив. Парк Гуеля, або як говорили раньше"Прірода, застигла в камені", Каза Батло, Каза Міла, - нічегоподобного розпещена архітектурними вишукуваннями Європа, та і весь світ, ще невіделі. Ці шедеврывеликого майстра дали поштовх до розвитку архітектури в біонічному стилі.

В 1921 році біонічні ідеї знайшли віддзеркалення в споруді Рудольфа Штайнера Гетеанум, і з етогомомента архітектори всього світу узяли біоніку "на озброєння".

З часів Гетеанумаї до сьогоднішніх днів в біонічному стилі билопостроєно велика кількість як окремо взятих будівель, так і цілих міст.Сьогодні сучасне втілення органічної архітектури можна спостерігати вШанхає - будинок "Кипарис", в Нідерландах - будівля правління NMB Bank, Австралії - будівля Сіднейської опери, Монреалі -зданіє Усесвітнього виставкового комплексу, Японії - хмарочос SONY і музейплодов.

З недавнього часу біонічну архітектуру можна побачити і в Росії.

В 2003 році в Санкт-Петербургепо проектам архітектора Бориса Льовінзона був построєн"Дом Дельфін".


Придбання заміського будинку

Придбання заміського будинку з ділянкою — завдання, що вимагає системного підходу. Про те, як грамотно здійснити задумане, про ланцюжок послідовних дій, необхідних для реалізації задуму, читачам журналу розповідає діректор департаменту...
Офіс для фірми

Офіс для фірми - купити або орендувати? Питання "знімати або купити?"" періодично встає не лише перед народом, заклопотаним квартирним питанням, але і перед фірмами, вирішальними аналогічну проблему. Так само як...Цементне загострення

Цементне загострення: чи дорожчатиме нерухомість? В кінці літа ціни на цемент в Росії різко виросли. Вартість однієї тонни будматеріалу склала 4,4 тис. рублів проти 3 тис. рублів в червні. В...

Дивіться такожМатвієнко невдоволена поляганням торгівельних споруд в Санкт-Петербурзі

Матвієнко невдоволена состоянієм торгівельних споруд в Санкт-Петербурзі 2009-10-12 12:56:58 10 жовтня в Санкт-Петербурзі на території ТРК "Гранд Каньйон" прошло нарада "Перспективи розвитку споживчого ринку Санкт-Петербурга" під керівництвом губернатора Валентини Матвієнко.На...
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості