ГоловнаБудівництвоДілова активність будівельних організацій

Ділова активність будівельних організацій


Ділова активність будівельних організацій Росії в 2-м кварталі 2008 року виросла

Ділова активність будівельних організацій Росії в 2-м кварталі 2008 року виросла в порівнянні з 1-м кварталом. Такі виводи отримані в результаті вибіркового обстеження ділової активності будівельних організацій, проведеного Росстатом за станом на 10 травня 2008г.
Результати опиту керівників будівельних організацій Росії показали, що індекс підприємницької упевненості в будівництві в 2-м кварталі 2008г. виріс до плюс 3% проти мінус 6% в 1-м кварталі 2008г. і мінус 13% в 4-м кварталі 2005г.
Позитивне значення цього індексу, що свідчить про зростання ділової активності, було відмічене в 2-м кварталі 2008г. у Санкт-Петербурзі, Красноярському краю, Камчатською, Ростовською, Свердловською, Читинською областях і інших регіонах країни. Найнижче значення індексу (мінус 36%) зафіксоване в Пензенської області.
Середній рівень завантаження виробничих потужностей будівельних організацій в 2-м кварталі 2008г. склав 60% проти 61% в 1-м кварталі.
Як раніше повідомлялося, значне зниження ділової і інвестиційної активності в січні-лютому 2008г. пояснювалося лютими морозами в Європейській Росії. В першу чергу воно відбилося на зниженні об'єму будівельних робіт і житлового будівництва. Ситуація почала виправлятися з квітня поточного року, що відбилося на динаміці індексу ділової активності в галузі.
Основними чинниками, стримуючими діяльність будівельних організацій, як і раніше залишаються високий рівень податків (на цей чинник вказали 43% опитаних керівників будівельних організацій), висока вартість матеріалів, конструкцій, виробів (36%), конкуренція з сторони інших фірм (34%) і неплатоспроможність замовників (33%).
Прогнози на 3-й квартал 2008г. у керівників будівельних організацій Росії в цілому позитивні, що пов'язане з сезонністю будівельних робіт, які пожвавлюються в літні місяці. Серед опитаних 31% вважають, що об'єм будівельних робіт їх організації в 3-м кварталі 2005г. виросте в порівнянні з 2-м кварталом. Ще 65% вважають, що він не зміниться і 4% - що знизиться. На зростання забезпеченості власними фінансовими ресурсами в 3-м кварталі розраховують 23% опитаних керівників, при цьому 72% вважають, що вона мінятися не буде і 4% - що вона зменшиться. Більше двох третин опитаних керівників (68%) чекають подальшого зростання цін на будівельно-монтажні роботи, 31% вважають, що цінових змін в найближчих 3 місяці не станеться, 1% керівників вважає, що ціни знизяться.


Таунхауси

Таунхауси в рисі Москви набирають всі велику популярність Таунхауси в рисі Москви користуються всі більшою популярністю Можна сперечатися про те, чи має сенс обзаводитися своїм будинком в Москві, але з...
Схеми обману

Схеми обману У продавця квартири (реальною або липовою) є значно більше шансів обдурити потенційного покупця, що бажає придбати вподобану йому житлоплощу. Схема найпростішого обману наступна. Один громадянин продає іншому своє...Обережно, бабуся. Чи варто укладати договір ренти

Обережно, бабуся. Чи варто укладати договір ренти 2009-10-12 17:07:49 Стати власником квартири можна по-різному. Купити житло на ринку, узяти іпотечний кредит, стати учасником соціальної програми для очередников. Можна отримати квадратні...

Дивіться такожДержавна реєстрація квартири в новобудові. Фінальний акорд

Державна реєстрація квартири в новобудові. Фінальний акорд 2009-10-11 16:40:04 Для покупців житла на первинному ринку самим довгожданим моментом є не закінчення будівництва будинку і навіть не в'їзд до квартири, а...
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості