ГоловнаБудівництвоДілова активність будівельних організацій

Ділова активність будівельних організацій


Ділова активність будівельних організацій Росії в 2-м кварталі 2008 року виросла

Ділова активність будівельних організацій Росії в 2-м кварталі 2008 року виросла в порівнянні з 1-м кварталом. Такі виводи отримані в результаті вибіркового обстеження ділової активності будівельних організацій, проведеного Росстатом за станом на 10 травня 2008г.
Результати опиту керівників будівельних організацій Росії показали, що індекс підприємницької упевненості в будівництві в 2-м кварталі 2008г. виріс до плюс 3% проти мінус 6% в 1-м кварталі 2008г. і мінус 13% в 4-м кварталі 2005г.
Позитивне значення цього індексу, що свідчить про зростання ділової активності, було відмічене в 2-м кварталі 2008г. у Санкт-Петербурзі, Красноярському краю, Камчатською, Ростовською, Свердловською, Читинською областях і інших регіонах країни. Найнижче значення індексу (мінус 36%) зафіксоване в Пензенської області.
Середній рівень завантаження виробничих потужностей будівельних організацій в 2-м кварталі 2008г. склав 60% проти 61% в 1-м кварталі.
Як раніше повідомлялося, значне зниження ділової і інвестиційної активності в січні-лютому 2008г. пояснювалося лютими морозами в Європейській Росії. В першу чергу воно відбилося на зниженні об'єму будівельних робіт і житлового будівництва. Ситуація почала виправлятися з квітня поточного року, що відбилося на динаміці індексу ділової активності в галузі.
Основними чинниками, стримуючими діяльність будівельних організацій, як і раніше залишаються високий рівень податків (на цей чинник вказали 43% опитаних керівників будівельних організацій), висока вартість матеріалів, конструкцій, виробів (36%), конкуренція з сторони інших фірм (34%) і неплатоспроможність замовників (33%).
Прогнози на 3-й квартал 2008г. у керівників будівельних організацій Росії в цілому позитивні, що пов'язане з сезонністю будівельних робіт, які пожвавлюються в літні місяці. Серед опитаних 31% вважають, що об'єм будівельних робіт їх організації в 3-м кварталі 2005г. виросте в порівнянні з 2-м кварталом. Ще 65% вважають, що він не зміниться і 4% - що знизиться. На зростання забезпеченості власними фінансовими ресурсами в 3-м кварталі розраховують 23% опитаних керівників, при цьому 72% вважають, що вона мінятися не буде і 4% - що вона зменшиться. Більше двох третин опитаних керівників (68%) чекають подальшого зростання цін на будівельно-монтажні роботи, 31% вважають, що цінових змін в найближчих 3 місяці не станеться, 1% керівників вважає, що ціни знизяться.


Аналітика

До такої думки прийшли аналітики консалтингової компанії Russian Research Group (RRG) на основі щотижневого моніторингу пропозиції житла економ-класу.По даним Russian Research Group (RRG) за останніх 7 тижнів з початку серпня...
Типи недвіжимості

Наше житло Пригадаємо (по книгах, картинах, фільмах) убрання хоч би середньовічних замків. Не лише зовні, але і зсередини вони приголомшували своєю фундаментальністю і грунтовністю. Крупні, важкі меблі, масивний посуд символізували...Про те, як уникнути помилок при будівництві лазень і саун

Про те, як уникнути помилок при будівництві лазень і саун Немає задоволення більше, ніж попаритися в лазні за містом: запах дерева, горячий пара, мурашки по тілу після зграї крижаної води:...

Дивіться такожРозклад руху

(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості