ГоловнаБудівництвоДорожній фонд давно вичерпав свій потенціал

Дорожній фонд давно вичерпав свій потенціал

Дорожній фонд давно вичерпав свій потенціал

Фінансування будівництва і вмісту доріг буде переглянуто
Необхідно переглянути підходи до фінансування будівництва і вмісту доріг в Росії. Про це заявив на засіданні Поради законодавців в Пораді Федерації перший віце-прем'єр Дмитро Медведев.
По словах Медведева, ситуацію з дорогами в тому вигляді, в якому вона зараз знаходиться, залишати не можна. Дорожній фонд давно вичерпав свій потенціал. Проблема доріг останнім часом ніскільки не вирішується, а лише погіршується, а цифри по кількості побудованих доріг федерального призначення викликають лише "смуток".
Як уточнив Медведев, рішення дорожнього питання не входить в пріоритетні національні проекти. Президент визначив основні напрями в соціальній сфері. Але є і інфраструктурні національні проекти, про які Володимир Путін говорив в своєму посланні в 2004 р. Головний з цих проектів - дорожній, вирішення якого лише укрепит російську державність, оскільки без розвиненої дорожньої мережі, як єдиної держави не існує.


В р. Жуковськом Московської області буде побудований експоцентр

В р. Жуковськом Московської області буде побудований експоцентр

В р. Жуковськом Московської області буде побудований експоцентр, який відповідатиме вимогам світового рівня. Про це заявив заступник директора Федеральної служби по військово-технічній співпраці (ФСВТС) Росії Володимир Палещук.
Передбачається, що комплекс буде багатопрофільним, але буде орінетірован н атранспортно-выставочную діяльність. За попередніми даними, до складу експоцентру в Жуковськом входитимуть сухопутна виставка, Міжнародний авіаційнно-космічний салон, салон безпеки, транспортна виставка, музейно-історичний центр і сервісно-офісні споруди. Комплекс носить робочу назву "Росію".

Як уточнив Палещук, робота по ззданію подібного комплексу була ініційована президентом Володимиром Путіним і ведеться з 2005 р. Будівництво планується завершити в 2008 р.


"віртуальний" котедж

Чим "віртуальний" котедж кращий за стару добру дачу? Сучасний ринок заміського житла - найзагадковіший: насправді, кому під силу підрахувати кількість операцій, багато хто з яких здійснюється зовсім без залучення фахівців?...
Цементне загострення

Цементне загострення: чи дорожчатиме нерухомість? В кінці літа ціни на цемент в Росії різко виросли. Вартість однієї тонни будматеріалу склала 4,4 тис. рублів проти 3 тис. рублів в червні. В...Архітектура

Ази дизайну Класика, бароко, модерн, мінімалізм, - в любомстіле слід діяти по базових правилах побудови житлового простору, одним для всіх. Вони виходять з психології сприйняття інформації людиною. І, як закони...

Дивіться такожТипи недвіжимості

Наше житло Пригадаємо (по книгах, картинах, фільмах) убрання хоч би середньовічних замків. Не лише зовні, але і зсередини вони приголомшували своєю фундаментальністю і грунтовністю. Крупні, важкі меблі, масивний посуд символізували...
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості