ГоловнаБудівництвоДорожній фонд давно вичерпав свій потенціал

Дорожній фонд давно вичерпав свій потенціал

Дорожній фонд давно вичерпав свій потенціал

Фінансування будівництва і вмісту доріг буде переглянуто
Необхідно переглянути підходи до фінансування будівництва і вмісту доріг в Росії. Про це заявив на засіданні Поради законодавців в Пораді Федерації перший віце-прем'єр Дмитро Медведев.
По словах Медведева, ситуацію з дорогами в тому вигляді, в якому вона зараз знаходиться, залишати не можна. Дорожній фонд давно вичерпав свій потенціал. Проблема доріг останнім часом ніскільки не вирішується, а лише погіршується, а цифри по кількості побудованих доріг федерального призначення викликають лише "смуток".
Як уточнив Медведев, рішення дорожнього питання не входить в пріоритетні національні проекти. Президент визначив основні напрями в соціальній сфері. Але є і інфраструктурні національні проекти, про які Володимир Путін говорив в своєму посланні в 2004 р. Головний з цих проектів - дорожній, вирішення якого лише укрепит російську державність, оскільки без розвиненої дорожньої мережі, як єдиної держави не існує.


В р. Жуковськом Московської області буде побудований експоцентр

В р. Жуковськом Московської області буде побудований експоцентр

В р. Жуковськом Московської області буде побудований експоцентр, який відповідатиме вимогам світового рівня. Про це заявив заступник директора Федеральної служби по військово-технічній співпраці (ФСВТС) Росії Володимир Палещук.
Передбачається, що комплекс буде багатопрофільним, але буде орінетірован н атранспортно-выставочную діяльність. За попередніми даними, до складу експоцентру в Жуковськом входитимуть сухопутна виставка, Міжнародний авіаційнно-космічний салон, салон безпеки, транспортна виставка, музейно-історичний центр і сервісно-офісні споруди. Комплекс носить робочу назву "Росію".

Як уточнив Палещук, робота по ззданію подібного комплексу була ініційована президентом Володимиром Путіним і ведеться з 2005 р. Будівництво планується завершити в 2008 р.


Німецька телекомпанія стежить за будівництвом московського хмарочоса

Німецька телекомпанія стежить за будівництвом московського хмарочоса Делегація землі Гессен (Німеччина) на чолі з міністром економіки, доктором Алоїсом Рілем відвідала будівництво ділового комплекса "Федерація". До складу делегації увійшли депутати парламенту...
"віртуальний" котедж

Чим "віртуальний" котедж кращий за стару добру дачу? Сучасний ринок заміського житла - найзагадковіший: насправді, кому під силу підрахувати кількість операцій, багато хто з яких здійснюється зовсім без залучення фахівців?...Ключі від щастя

Ключі від щастя "Молодій сім'ї - доступне житло" - так називається житлова програма для московських молодих сімей. Схваливши її на одному із засідань уряду, мер Москви Юрій Лужков призвав до...

Дивіться такожСтатті

Покупцям і продавцям нерухомості Передбачимо, що один громадянин купив в іншого квартиру. Зареєстрували всі начебто правильно, але через час з'ясовується, що при приватизації квартири колишній її власник не врахував інтересів...
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості