ГоловнаБудівництвоНімецька телекомпанія стежить за будівництвом московського хмарочоса

Німецька телекомпанія стежить за будівництвом московського хмарочоса

Німецька телекомпанія стежить за будівництвом московського хмарочоса

Делегація землі Гессен (Німеччина) на чолі з міністром економіки, доктором Алоїсом Рілем відвідала будівництво ділового комплекса "Федерація". До складу делегації увійшли депутати парламенту і представників вищої ланки землі Гессен.

Делегацію зустрів директор по будівництву комплексу Артур Александров, який розповів про хід будівництва хмарочоса. Крім того, пан Александров виразив зацікавленість в реалізації майбутніх спільних проектів. Алоїс Ріль відзначив, що "Проект такого масштабу - це національна гордість Росії. За ходом будівництва "Федерації" стежить весь світ, і нам удвічі приємно, що архітектором проекту виступає наш земляк Сергій Чобан".

На зустрічі так само була присутня знімальна група німецького телебачення CDF. Ця телекомпанія активно стежить за будівництвом комплексу "Федерації" і планує через декілька років випустити в світло хронологію зведення хмарочоса. Коментуючи підсумки зустрічі для телебачення, Алоїс Ріль повідомив, що візит на "Федерацію" значно збільшив бажання промислового регіону землі Гессен ще тісніше співробітничати з підприємствами Росії.

Делегація землі Гессен прибула до Росії на Дні економіки Гессен, які проходят в Москві. Відвідини комплексу "Федерації" були заплановані заздалегідь з метою показати гостям найбільш значимі з що нині зводяться будівельні об'єкти Росії. Варто відзначити, що це не перший діловий візит представників суб'єкта ФРН до Росії. У Підмосков'ї в 2003 році було відкрито російське економічне представництво федеральної землі Гессен. Враховуючи те, що в області розташовано 120 спільних російсько-німецьких підприємств, в основному, по виробництву будівельних матеріалів, візит на будівельний майданчик комплексу "Федерації" носив не лише екскурсійно-показовий характер, по і діловий характер. Встановлені контакти сприятимуть подальшому розвитку торговельно-економічних стосунків між нашими країнами і регіонами.

Департамент суспільних зв'язків Корпорації MIRAX GROUP


Офіс для фірми

Офіс для фірми - купити або орендувати? Питання "знімати або купити?"" періодично встає не лише перед народом, заклопотаним квартирним питанням, але і перед фірмами, вирішальними аналогічну проблему. Так само як...
Осінній марафон цін

Осінній марафон цін на нерухомість: перші підсумки Ціни на нерухомість в московському регіоні поповзли вгору. Чи стане вересень рубежем, що розділив довгу 11-місячну стагнацію і період зростання цін? Це питання...Заповідати? Подарувати? Продати?

Заповідати? Подарувати? Продати? Поради багатим спадкоємцям Про складання заповіту замислюються навіть самі переконані оптимісти. А хто з нас не мріяв стати багатим спадкоємцем? Особливо коштовне майно, до якого, поза сумнівом,...

Дивіться такожАрхітектура заміського будинку

Архітектура заміського будинку Як тільки пересікаєш МКАД - не має значення, в каком напрямі, - оку відкривається гнітючий вигляд на покинуті заміські будинки страхітливої архітектури. Майже всі вони побудовані з...
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості