ГоловнаБудівництвоНімецька телекомпанія стежить за будівництвом московського хмарочоса

Німецька телекомпанія стежить за будівництвом московського хмарочоса

Німецька телекомпанія стежить за будівництвом московського хмарочоса

Делегація землі Гессен (Німеччина) на чолі з міністром економіки, доктором Алоїсом Рілем відвідала будівництво ділового комплекса "Федерація". До складу делегації увійшли депутати парламенту і представників вищої ланки землі Гессен.

Делегацію зустрів директор по будівництву комплексу Артур Александров, який розповів про хід будівництва хмарочоса. Крім того, пан Александров виразив зацікавленість в реалізації майбутніх спільних проектів. Алоїс Ріль відзначив, що "Проект такого масштабу - це національна гордість Росії. За ходом будівництва "Федерації" стежить весь світ, і нам удвічі приємно, що архітектором проекту виступає наш земляк Сергій Чобан".

На зустрічі так само була присутня знімальна група німецького телебачення CDF. Ця телекомпанія активно стежить за будівництвом комплексу "Федерації" і планує через декілька років випустити в світло хронологію зведення хмарочоса. Коментуючи підсумки зустрічі для телебачення, Алоїс Ріль повідомив, що візит на "Федерацію" значно збільшив бажання промислового регіону землі Гессен ще тісніше співробітничати з підприємствами Росії.

Делегація землі Гессен прибула до Росії на Дні економіки Гессен, які проходят в Москві. Відвідини комплексу "Федерації" були заплановані заздалегідь з метою показати гостям найбільш значимі з що нині зводяться будівельні об'єкти Росії. Варто відзначити, що це не перший діловий візит представників суб'єкта ФРН до Росії. У Підмосков'ї в 2003 році було відкрито російське економічне представництво федеральної землі Гессен. Враховуючи те, що в області розташовано 120 спільних російсько-німецьких підприємств, в основному, по виробництву будівельних матеріалів, візит на будівельний майданчик комплексу "Федерації" носив не лише екскурсійно-показовий характер, по і діловий характер. Встановлені контакти сприятимуть подальшому розвитку торговельно-економічних стосунків між нашими країнами і регіонами.

Департамент суспільних зв'язків Корпорації MIRAX GROUP


Орендарі вважають за краще....

Орендарі віддають перевагу високому класу Орендарів, що пред'являють високі вимоги до якості офісних приміщень, стає все більше і більше. Попит на бізнес-центри класу А в Петербурзі перевищує пропозицію. Не дивлячись...
Віддання перевазі над покупців нерухомістю в Петербурзі?

Які віддання перевазі над покупців елітною нерухомістю в Петербурзі? Віддання перевазі над покупців елітною нерухомістю в Петербурзі зегодня такі: квартира повинна розташовуватися в сучасному будинку з просторим під'їздом, бажано в...Як швидше продати квартиру?

Як швидше продати квартиру? Щодня в Москві від півтора до двох тисяч чоловік укладають з агентствами нерухомості договори на виконання різних операцій з житлом, проте лише 35 - 40% з...

Дивіться такожПроектування будинку: головні принципи

Проектування будинку: головні принципи Ось, нарешті Ви вирішили будувати будинок. Це прекрасно! Прекрасне рішення! Проте не все так просто. З чого ж слід починати?! У випадку якщо у Вас ще...
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості