ГоловнаБудівництвоПроектування будинку: головні принципи

Проектування будинку: головні принципи

Проектування будинку: головні принципи

Ось, нарешті Ви вирішили будувати будинок. Це прекрасно! Прекрасне рішення! Проте не все так просто. З чого ж слід починати?!
У випадку якщо у Вас ще немає земельної ділянки, то следуєт починати з його придбання. У цьому питанні криється безліч підводних каменів: наявність хорошого грунту, орієнтація ділянки по сторонах світла, відсутність затінюючих чинників, наявність і якість під'їзних шляхів, близькість інженерних комунікацій і інших. Тому слід розглянути безліч наявних пропозицій, вибрати що найбільш є схожим, працюючи за принципом оптимального співвідношення ціни і якості.
В разі, якщо ж Ви вже володієте земельною ділянкою, слід почати з вибору типа будинку. Його вибір значною мірою визначається розміром, конфігурацією і характером земельної ділянки.
В процесі проектування виходять, перш за все, з розміру сім'ї, способу її життя і характеру захоплень кожного його члена. Дуже поважно також при складанні проекту враховувати можливі перспективи розвитку сім'ї протягом довгого часу. Абсолютно недостатньо, наприклад, заглянути на 3-5 років вперед. Такий короткочасний прогноз може привести до того, що через 10 років в будиноке виявляться зайві невживані приміщення або, навпаки, - їх не хапатиме, Це особливо істотно при будівництві дерев'яного будинку, термін служби якого складає не менше 35-50 років, Тому при виборі типа будинку повинні братися до уваги наступні чинники:
Розмір сім'ї і вірогідність її зміни з роками;
Можливості використання всіх приміщень по основному призначенню залежно від змінних обставин;
Можливості реконструкції будинку;
Загальний термін експлуатації житла;
Проектуючи будинок можна виходити з двох принципів: беруть певний, вже наявний проект будинку із заданою площею, і що входять в нього необхідна кількість приміщень. Ці приміщення слід відповідно згрупувати, витримуючи визначені, не менше мінімальних, розміри.
Висота приміщень від підлоги до стелі - 2,5 м2; площа загальної кімнати - 12 м2, спальною, - 6 м2, кухні - 5 м2. Ширіна підсобних приміщень має бути: передньою - 1,4 м, коридору - 0,85 м.Природне освітлення необхідно мати в загальній і спальній кімнатах, в кухні, співвідношення площі світлових отворів, що при цьому рекомендується, до площі підлоги складає 1:5,5 - 8. Найменшу ширину сходових маршів слід приймати рівній 0,9 м, а найбільший ухил - 40-45°.
Другий принцип полягає в самостійному проектуванні житла. В такому разі житло виходить неординарним, пристосованим до потреб сім'ї. Небезпека тут полягає в тому, що можна захопитися, замахнутися на більше, ніж дозволяють можливості. Крім того, проектування - складне питання, яке краще довірити фахівцям.
Після того, як враховані вищеперелічені чинники, необхідно перейти до вивчення можливості розташування будинку на ділянці.Будова має бути розташована на відстані не менше 5 м від кордону земельної ділянки.


Покупка квартири в будинку

, що будується Покупка квартири в будинку Дефіцит пропозицій па ринку первинної нерухомості викликав бурхливе зростання цін на квартири в будинках, що будуються. Щотижневе зростання цін на житлі стало логічним...
Статті

Покупцям і продавцям нерухомості Передбачимо, що один громадянин купив в іншого квартиру. Зареєстрували всі начебто правильно, але через час з'ясовується, що при приватизації квартири колишній її власник не врахував інтересів...Фондові ринки стабілізувалися

Фондові ринки стабілізувалися Останні дні неабияк попсували нерви учасникам ринків, але за минулу добу ситуація стабілізувалася. Фондові ринки після декількох днів падіння пішли вгору, а прибутковість казначейських облігацій США, а...

Дивіться такожРозклад руху

(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості