ГоловнаБудівництвоПроектування будинку: головні принципи

Проектування будинку: головні принципи

Проектування будинку: головні принципи

Ось, нарешті Ви вирішили будувати будинок. Це прекрасно! Прекрасне рішення! Проте не все так просто. З чого ж слід починати?!
У випадку якщо у Вас ще немає земельної ділянки, то следуєт починати з його придбання. У цьому питанні криється безліч підводних каменів: наявність хорошого грунту, орієнтація ділянки по сторонах світла, відсутність затінюючих чинників, наявність і якість під'їзних шляхів, близькість інженерних комунікацій і інших. Тому слід розглянути безліч наявних пропозицій, вибрати що найбільш є схожим, працюючи за принципом оптимального співвідношення ціни і якості.
В разі, якщо ж Ви вже володієте земельною ділянкою, слід почати з вибору типа будинку. Його вибір значною мірою визначається розміром, конфігурацією і характером земельної ділянки.
В процесі проектування виходять, перш за все, з розміру сім'ї, способу її життя і характеру захоплень кожного його члена. Дуже поважно також при складанні проекту враховувати можливі перспективи розвитку сім'ї протягом довгого часу. Абсолютно недостатньо, наприклад, заглянути на 3-5 років вперед. Такий короткочасний прогноз може привести до того, що через 10 років в будиноке виявляться зайві невживані приміщення або, навпаки, - їх не хапатиме, Це особливо істотно при будівництві дерев'яного будинку, термін служби якого складає не менше 35-50 років, Тому при виборі типа будинку повинні братися до уваги наступні чинники:
Розмір сім'ї і вірогідність її зміни з роками;
Можливості використання всіх приміщень по основному призначенню залежно від змінних обставин;
Можливості реконструкції будинку;
Загальний термін експлуатації житла;
Проектуючи будинок можна виходити з двох принципів: беруть певний, вже наявний проект будинку із заданою площею, і що входять в нього необхідна кількість приміщень. Ці приміщення слід відповідно згрупувати, витримуючи визначені, не менше мінімальних, розміри.
Висота приміщень від підлоги до стелі - 2,5 м2; площа загальної кімнати - 12 м2, спальною, - 6 м2, кухні - 5 м2. Ширіна підсобних приміщень має бути: передньою - 1,4 м, коридору - 0,85 м.Природне освітлення необхідно мати в загальній і спальній кімнатах, в кухні, співвідношення площі світлових отворів, що при цьому рекомендується, до площі підлоги складає 1:5,5 - 8. Найменшу ширину сходових маршів слід приймати рівній 0,9 м, а найбільший ухил - 40-45°.
Другий принцип полягає в самостійному проектуванні житла. В такому разі житло виходить неординарним, пристосованим до потреб сім'ї. Небезпека тут полягає в тому, що можна захопитися, замахнутися на більше, ніж дозволяють можливості. Крім того, проектування - складне питання, яке краще довірити фахівцям.
Після того, як враховані вищеперелічені чинники, необхідно перейти до вивчення можливості розташування будинку на ділянці.Будова має бути розташована на відстані не менше 5 м від кордону земельної ділянки.


П'ятниця: час на покупку

П'ятниця: час на покупку 2009-10-12 14:44:04 Якщо сонце сходить на сході, то уранішня прохолода, напевно, бере почало з протилежною сторони столичного регіону. Її формують величезні лісові масиви, річки і озера....
Ділова активність будівельних організацій

Ділова активність будівельних організацій Росії в 2-м кварталі 2008 року виросла Ділова активність будівельних організацій Росії в 2-м кварталі 2008 року виросла в порівнянні з 1-м кварталом. Такі виводи отримані...На дороге житло і знижки більше

На дороге житло і знижки більше Коли ціни на нерухомість в столиці зростають, про сектор елітних квартир все якось благополучно забувають: навіщо намагатися в черговий раз знатися на його проблемах...

Дивіться такожРинок оренди

Ринок оренди осінню чекають великі зміни Ще в липні стало ясно, що орендних квартир не вистачає, і квартиронаймачі похмуро чекали підвищення цін. Але доки орендний ринок не міняє правил гри....
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості