ГоловнаБудівництвоСучасні панельні конструкції

Сучасні панельні конструкції

Сучасні панельні конструкції користуються великою популярністю

Основою для панельного будівництва, як і для щитового, є рамкова конструкція і обшивка, прошарок стенів і поетажний монтаж. В той же час планерування, створення попередніх заготовок і технологія збірки декілька відрізняються.
Сучасні панельні конструкції користуються великою популярністю. Як правило, їх складові комплектуються вже на підприємстві, включаючи всі необхідні наполнітелі: утеплювач в міжбалочних просторах, додатковий утеплювач, внутрішня вологоізоляція і зовнішній вітрозахист. Внутрішня обробка і зовнішня обшивка з дерева, основа для обштукатурювання або обробка клінкером виробляються на місці. На завершення в панелі вбудовуються всі комунікаційні з'єднання для побутової техніки, вікна і зовнішні двері.

Після збірки складових частин на місці встановлюються дах, побутові агрегати і інше необхідне устаткування. Потім виробляється внутрішня обробка: забарвлення стенів або обклеювання їх шпалерами, установка внутрішніх дверей. В результаті скорочується термін від початку збірки до готовності "під ключ" приблизно до п'яти тижнів.

Разом з обштукатуреними або обкладеними клінкером зовнішніми стінами багато забудовників все частіше вибирають дерев'яну обшивку. Що ж до архітектури будинку і його планування, то, як правило, забудовникові пропонується досить багато варіантів. Але в той же час він має право внести поправки до внутрішньої изовнішнє планування будинку відповідно до власних вистав. Проте замовляючи індивідуальний архітектурний проект, майте на увазі, що це порушить цикл автоматизованого виробництва, що приведе до збільшення терміну виконання будівництва будинку.
Панельне будівництво не випадково стало таким популярним. Головна перевага полягає в тому, що створюються удома екологічно чисті і з мінімальною витратою енергії, придатні для сучасної техніки.
Панельний будинок, як і інші дерев'яні будинки, годиться не лише для котеджу на одну або дві сім'ї. Досвід показує, що з панелей також успішно можна зводити адміністративні будівлі, школи або дитячі сади. Це додатковий аргумент на користь панельного будівництва.


Для вигідного продажу квартири необхідне багато що знати і уміти

Для вигідного продажу квартири необхідне багато що знати і уміти На успіх в цій справі впливає безліч чинників: як і де подано оголошення про продаж квартири, яку інформацію воно містить,...
В нерухомості є термін життя

В нерухомості є термін життя Будинку мають різний термін життя. Поступово вони старіють і стають небезпечними длямешкання. За останніми даними в Росії 92 млн кв. м житла віднесені до категорії...Цементне загострення

Цементне загострення: чи дорожчатиме нерухомість? В кінці літа ціни на цемент в Росії різко виросли. Вартість однієї тонни будматеріалу склала 4,4 тис. рублів проти 3 тис. рублів в червні. В...

Дивіться такожміцність і довговічність будинку

Від якості виконання фундаменту залежать міцність і довговічність будинку Фундамент подбудинок може бути суцільним (стрічковий) або із стовпів, що окремо стоять (стовпчастий). Від якості виконання фундаменту залежать міцність і довговічність...
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості