ГоловнаБудівництвоСучасні панельні конструкції

Сучасні панельні конструкції

Сучасні панельні конструкції користуються великою популярністю

Основою для панельного будівництва, як і для щитового, є рамкова конструкція і обшивка, прошарок стенів і поетажний монтаж. В той же час планерування, створення попередніх заготовок і технологія збірки декілька відрізняються.
Сучасні панельні конструкції користуються великою популярністю. Як правило, їх складові комплектуються вже на підприємстві, включаючи всі необхідні наполнітелі: утеплювач в міжбалочних просторах, додатковий утеплювач, внутрішня вологоізоляція і зовнішній вітрозахист. Внутрішня обробка і зовнішня обшивка з дерева, основа для обштукатурювання або обробка клінкером виробляються на місці. На завершення в панелі вбудовуються всі комунікаційні з'єднання для побутової техніки, вікна і зовнішні двері.

Після збірки складових частин на місці встановлюються дах, побутові агрегати і інше необхідне устаткування. Потім виробляється внутрішня обробка: забарвлення стенів або обклеювання їх шпалерами, установка внутрішніх дверей. В результаті скорочується термін від початку збірки до готовності "під ключ" приблизно до п'яти тижнів.

Разом з обштукатуреними або обкладеними клінкером зовнішніми стінами багато забудовників все частіше вибирають дерев'яну обшивку. Що ж до архітектури будинку і його планування, то, як правило, забудовникові пропонується досить багато варіантів. Але в той же час він має право внести поправки до внутрішньої изовнішнє планування будинку відповідно до власних вистав. Проте замовляючи індивідуальний архітектурний проект, майте на увазі, що це порушить цикл автоматизованого виробництва, що приведе до збільшення терміну виконання будівництва будинку.
Панельне будівництво не випадково стало таким популярним. Головна перевага полягає в тому, що створюються удома екологічно чисті і з мінімальною витратою енергії, придатні для сучасної техніки.
Панельний будинок, як і інші дерев'яні будинки, годиться не лише для котеджу на одну або дві сім'ї. Досвід показує, що з панелей також успішно можна зводити адміністративні будівлі, школи або дитячі сади. Це додатковий аргумент на користь панельного будівництва.


Будівництво

Технологія утеплення перекриттів При утепленні перекриттів над холодними підвалами слід враховувати, що через них, як і через всі конструкції, що захищають, розділяють зони теплого і холодного повітря, відбувається дифузія водяної...
Офісний бізнес

Офісний бізнес - один з найбільш прибуткових бізнесів в світі Офіс потрібний практично для будь-якого виду людської діяльності - тій, що називається роботою. Тому офісний бізнес - один з найбільш...



Квартира по спадку

Квартира по спадку Дати консультацію з цього питання ми попросили начальника юридичного відділу інвестиційно-рієлторської компанії "Капітал Інвест" Ірину Анатоліївну Башмакову. Квартира може поміняти свого власника не лише в результаті її...

Дивіться також



Раді ріелтора з продажу своєї долі в комуналці

Раді ріелтора з продажу своєї долі в комуналці Ст. 250 Цивільного кодексу передбачає, що при продажі долі в комунальній квартирі переважне право покупки мають власники інших доль. Уладілок частини, що...




(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості