ГоловнаПоради ріелтораДля вигідного продажу квартири необхідне багато що знати і уміти

Для вигідного продажу квартири необхідне багато що знати і уміти

Для вигідного продажу квартири необхідне багато що знати і уміти

На успіх в цій справі впливає безліч чинників: як і де подано оголошення про продаж квартири, яку інформацію воно містить, як Ви спілкуєтеся з потенційними покупцями по телефону і при особистій зустрічі, як організований показ квартири, яким чином квартира підготовлена до показу і продажу, як Ви обговорюєте ціну, достоїнства і недоліки квартири і тому подібне Мій досвід продажу квартир (а продано їх було самостійне і за час роботи в ріелтерських фірмах декілька десятків) показує, що правильний підхід дозволяє отримати за квартиру на декілька тисяч доларів більше, ніж розраховував її власник.
Багато хто вважає, що покупцеві байдуже, як виглядає квартира. Адже він все одно робитиме в ній ремонт, і немає жодної необхідності упорядковувати її. Це дуже серйозна помилка. Вигляд квартири впливає на вибір покупця найістотнішим чином. Можливо, що для когось з покупців цей вплив буде чистий психологічного плану. Для іншого сюди додасться сприятлива думка про господаря. Хтось з покупців не має в своєму розпорядженні засобів, аби поєднати покупку квартири з її ремонтом і має намір деякий час прожити в ній без ремонту. Всі ці обставини, разом з багатьма іншими чинниками, є такими, що становлять успіху в справі вигідного продажу квартири.

Звідси вивід: квартиру перед продажем необхідно привести в презентабельний стан. Звичайно, не слід робити дорогий і всесторонній ремонт в квартирі, але ліквідовувати недоліки, що впадають в очі, необхідно.

Крім того, у багатьох в квартирі накопичилися речі, які не планується забирати. Вони при звільненні квартири будуть просто викинуті. Так викинете їх перед тим, як почнете показувати свою квартиру покупателям. Небезладна речами і меблями квартира здається більшою за розміром. Створюється враження простору і світла. Більш того, бували випадки, коли продавець спеціально по наших рекомендаціях купував деякі меблі заздалегідь і привозив її в порожню квартиру, призначену для продажу. Зовнішня привабливість такої квартири зростала, що безпосередньо відбивалося на її ціні.

Іншим важливим моментом є те, як виглядають під'їзд, ліфт і сходова клітка, принаймні, перед входом в квартиру. Приведіть все в порядок. Зробіть так, щоб там було чисте, ясно і нічим не пахло.

Досвід продажів показав, що 100$, витрачені на подібні речі, повертаються 1000$ після продажу.


Офіс для фірми

Офіс для фірми - купити або орендувати? Питання "знімати або купити?"" періодично встає не лише перед народом, заклопотаним квартирним питанням, але і перед фірмами, вирішальними аналогічну проблему. Так само як...
Архітектура

Ази дизайну Класика, бароко, модерн, мінімалізм, - в любомстіле слід діяти по базових правилах побудови житлового простору, одним для всіх. Вони виходять з психології сприйняття інформації людиною. І, як закони...Що ж все-таки ховається за словом "елітний"?

Що ж все-таки ховається за словом "елітний"? "Елітний житловий комплекс", "елітний будинок", "будинок для еліти" і навіть "елітне житло для середнього класу", - заливається реклама. А що ж все-таки ховається...

Дивіться такожАкустика офісу

Акустика офісу Для офісних приміщень найбільш важливими з точки зору акустики є два питання. Перший - створення сприятливого акустичного середовища в кімнатах офісу. Другий - забезпечення високої звукоізоляції офісного приміщення....
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості