ГоловнаПоради ріелтораПридбання заміського будинку

Придбання заміського будинку

Придбання заміського будинку з ділянкою — завдання, що вимагає системного підходу. Про те, як грамотно здійснити задумане, про ланцюжок послідовних дій, необхідних для реалізації задуму, читачам журналу розповідає діректор департаменту заміської нерухомості компанії "Світ нерухомості" Ізабелла Михайлівна Постоловськая, будівельник за освітою, десять років професійно що займається продажем підмосковного житла.

Етап перший

Початок великої дороги, або Обережно з бажаннями: вони можуть збутися!
Потенційний покупець заміської нерухомості перш за все повинен ясно представляти свою мету. Іншими словами, потрібно вирішити, який будинок в Підмосков'ї йому необхідний і достатній, на якій відстані від МКАД і в якому напрямі від столиці.
Якщо запланована покупка житла для постійного мешкання, а справи бізнесу вимагають щоденної присутності в Москві, то варто розглядати заміську нерухомість, розташовану не далі 30 км. від кільцевої дороги. Напрям вибирають виходячи з міркувань зручності проїзду до місця роботи або до міської квартири.
Якщо ж потрібний будинок для недільного відпочинку і сезонного мешкання сім'ї, слід звернути увагу на більш удаленние райони, в яких знайдеться безліч живописних куточків, лісів, водоймищ і навіть спеціально організовані риболовецькі зони і мисливські угіддя.
Крім того, необхідно вирішити, ділянка якої площі було б бажано мати. Звичайно, теоретично 50 і більш за сотки виглядають привабливо, але кожна зайва сотка — це додаткові витрати. І не завжди можна купити землі стільки, скільки хочеться. Для життя на природі у власному будинку більшість росіян вважають за краще мати надів не більше 25 соток. У структурі попиту перше місце займають ділянки площею від 13 до 20 соток (близько 50 %), друге — менше 12 соток (близько 30 %), третє по популярності місце — від 20 до 30 соток (10 %), потім — від 50 до 100 соток (близько 8 %). Сучасні тенденції такі, що певна частина спроможних громадян набуває декілька вигляду житла. І якщо перший — це елітна квартира в Москві, другій, — котедж на Карбованці або Новоріжськом шосе, третій — в Європі, то четвертий — заміська садиба в 100-150 км. від столиці на великій (від 50 соток) ділянці землі.
Після того, як рішення про розміри наділу прийняте, визначають параметри будинку. Зараз вже існують стандарти відповідності площ ділянки і будови на нім. Їх виробляли методом проб і помилок впродовж всіх років формування ринку заміської нерухомості. Наприклад, для невеликого будинку в 120-150 кв. м цілком достатньо наділа 12-15 соток, а будинку площею 350-450 кв. м необхідна ділянка, розмір якої не менше 18-20 соток. Звичайно, стандарти — це добре, але вирішальним чинником залишається фінансовий потенціал покупця.Оформлення договору на продаж квартири - ППФ або нотаріус?

Оформленіє договори на продаж квартири - ППФ або нотаріус? Продаж квартири. Що віддати перевагу при оформленні договорам продажу квартири: нотаріальне завірення або просту письмову форму? Ключовим моментом в такій відповідальній...
Депутати хочуть стримати ціни на цемент

Депутати хочуть стримати ціни на цемент 2009-10-12 13:00:17 Голова комітету Державної Думи по промисловості, будівництву і наукоємким технологіям Маритин Шаккум повідомив, що представники комітету стурбовані зростанням цін на цемент більш...Поради ріелтора

Як придбати дачу Попит, як відомо, народжує пропозицію. На цій ниві процвітають багаточисельні будівельні фірми, а також заїжджі бригади, що складаються в основному з гастарбайтеров. Все б добре - і...

Дивіться такожУдома із золота

Удома із золота Петербурзький ринок нерухомості давно увійшов до тієї стадії розвитку, коли високим якостям бізнес-центру або житлового будинку відповідає не менш висока вартість квадратного метра в нім. Давайте розберемося,...
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості