ГоловнаСтаттіКвартира по спадку

Квартира по спадку

Квартира по спадку


Дати консультацію з цього питання ми попросили начальника юридичного відділу інвестиційно-рієлторської компанії "Капітал Інвест" Ірину Анатоліївну Башмакову.
Квартира може поміняти свого власника не лише в результаті її продажу іншим особам. У житті буває всяке. До того ж світ влаштований так, що частенько речі переживають своїх господарів і поклопотатися про долю цих речей належить їх спадкоємцям. У числі такого успадкованого майна можуть знаходитися і об'єкти нерухомості: удома, квартири.

- В случаесмерті спадкодавця, що не залишив заповіти, які дії слід зробити спадкоємцеві згідно із законом, якщо він бажає зберегти і отримати свою долю спадку?

- Перш за все спадкоємцеві потрібно зібрати відомості про спадок, а потім в шестимісячний термін з дня смерті спадкодавця подати нотаріусові заяву про прийняття спадку, приклавши до нього документи про свою спорідненість із спадкодавцем, про смерть спадкодавця.

- чи Ризикують спадкоємці, що не поклопоталися своєчасно про оформлення прав на успадковане майно, підмет державній реєстрації, зіткнутися в майбутньому з проблемами?

- Як відомо, закон передбачає два способи прийняття спадку: шляхом фактичного вступу до володіння спадковим майном або шляхом подачі заяви про прийняття спадку в нотаріальний орган по місцю відкриття спадку.

Найчастіше спадкоємці просто продовжують володіти і користуватися успадкованим майном, не надаючи значення оформленію прав на нього. Але якщо з подальшим відчуженням рухомого майна, не підмета реєстрації, особливих проблем зазвичай не виникає, то спадкоємці, що не поклопоталися про належне оформлення прав на нерухоме майно, підмет державній реєстрації, ризикують в майбутньому придбати проблеми.

Таким чином, якщо спадкоємець збирається надалі виробити відчуження спадкового майна, йому необхідно зареєструвати своє право власності на це майно, оскільки інакше жоден нотаріус не засвідчить, а орган юстиції по реєстрації прав не зареєструє операцію.

Зареєструвати ж своє право на майно простіше, якщо його спадкоємство було оформлене у встановлені терміни.

- Скажіть, а як бути тим спадкоємцям, які з якоїсь причини не оформили спадок в шестимісячний термін?


Cколько коштує сад?

Cколько коштує сад? РУСЧАТКА Ці види мощення — самі витратні (100-150 у.е./кв. м), але і найдовговічніші. Вони прекрасно виглядають як окремо, так і в поєднанні один з одним. ПРИРОДНИЙ СЛАНЕЦЬ...
Архітектура

Ази дизайну Класика, бароко, модерн, мінімалізм, - в любомстіле слід діяти по базових правилах побудови житлового простору, одним для всіх. Вони виходять з психології сприйняття інформації людиною. І, як закони...Архітектура

Ази дизайну Класика, бароко, модерн, мінімалізм, - в любомстіле слід діяти по базових правилах побудови житлового простору, одним для всіх. Вони виходять з психології сприйняття інформації людиною. І, як закони...

Дивіться такожЗміна класу

Зміна класу 2009-10-11 16:29:53 Чи не кожен мешканець многоквартірной "панельки" мріє змінити її додому бізнес-класу -- з підземним паркінгом, охороною, кольорами в під'їзді і, звичайно, з квартирами більшої площі, чим...
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості