ГоловнаСтаттіКвартира по спадку

Квартира по спадку

Квартира по спадку


Дати консультацію з цього питання ми попросили начальника юридичного відділу інвестиційно-рієлторської компанії "Капітал Інвест" Ірину Анатоліївну Башмакову.
Квартира може поміняти свого власника не лише в результаті її продажу іншим особам. У житті буває всяке. До того ж світ влаштований так, що частенько речі переживають своїх господарів і поклопотатися про долю цих речей належить їх спадкоємцям. У числі такого успадкованого майна можуть знаходитися і об'єкти нерухомості: удома, квартири.

- В случаесмерті спадкодавця, що не залишив заповіти, які дії слід зробити спадкоємцеві згідно із законом, якщо він бажає зберегти і отримати свою долю спадку?

- Перш за все спадкоємцеві потрібно зібрати відомості про спадок, а потім в шестимісячний термін з дня смерті спадкодавця подати нотаріусові заяву про прийняття спадку, приклавши до нього документи про свою спорідненість із спадкодавцем, про смерть спадкодавця.

- чи Ризикують спадкоємці, що не поклопоталися своєчасно про оформлення прав на успадковане майно, підмет державній реєстрації, зіткнутися в майбутньому з проблемами?

- Як відомо, закон передбачає два способи прийняття спадку: шляхом фактичного вступу до володіння спадковим майном або шляхом подачі заяви про прийняття спадку в нотаріальний орган по місцю відкриття спадку.

Найчастіше спадкоємці просто продовжують володіти і користуватися успадкованим майном, не надаючи значення оформленію прав на нього. Але якщо з подальшим відчуженням рухомого майна, не підмета реєстрації, особливих проблем зазвичай не виникає, то спадкоємці, що не поклопоталися про належне оформлення прав на нерухоме майно, підмет державній реєстрації, ризикують в майбутньому придбати проблеми.

Таким чином, якщо спадкоємець збирається надалі виробити відчуження спадкового майна, йому необхідно зареєструвати своє право власності на це майно, оскільки інакше жоден нотаріус не засвідчить, а орган юстиції по реєстрації прав не зареєструє операцію.

Зареєструвати ж своє право на майно простіше, якщо його спадкоємство було оформлене у встановлені терміни.

- Скажіть, а як бути тим спадкоємцям, які з якоїсь причини не оформили спадок в шестимісячний термін?


Ціни пропозиції заміській нерухомості

Ціни пропозиції заміській нерухомості Ринокзаміській нерухомості упевнено зростає. В даний час налічується близько 380 коттеджних селищ, 220-250 з яких знаходяться на стадії реалізації. У 2008 році Держкомісії були здані більше...
Поради ріелтора

Як придбати дачу Попит, як відомо, народжує пропозицію. На цій ниві процвітають багаточисельні будівельні фірми, а також заїжджі бригади, що складаються в основному з гастарбайтеров. Все б добре - і...Ціни на житлі - що далі?

Ціни на житлі - що далі? Аналіз і прогноз ринку нерухомості Москви, зроблений керівником IRN.RU Олегом Репченко на XVII міському спеціалізованому виставці-ярмарку "Нерухомість-2009".21 вересня в рамках XVII міського спеціалізованого виставки-ярмарку...

Дивіться такожАкустика офісу

Акустика офісу Для офісних приміщень найбільш важливими з точки зору акустики є два питання. Перший - створення сприятливого акустичного середовища в кімнатах офісу. Другий - забезпечення високої звукоізоляції офісного приміщення....
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості