ГоловнаСтаттіСхеми обману

Схеми обману

Схеми обману

У продавця квартири (реальною або липовою) є значно більше шансів обдурити потенційного покупця, що бажає придбати вподобану йому житлоплощу.

Схема найпростішого обману наступна. Один громадянин продає іншому своє житло, отримує сповна гроші, а потім подає до суду прохання визнати операцію недійсною на підставі якої-небудь причини. За рішенням суду продавцеві повертається його квартира, а покупцеві - сплачені раніше гроші. Але, як правило, бажаючи уникнути податків, в договорі вказують набагато меншу суму, ніж та, которая була виплачена за квартиру насправді.

Ось цю чисто номінальну суму і поверне перший власник квартири покупцеві, а той залишиться без житла і майже без грошей.

Другий спосіб обману. Продавши квартиру, людина не квапиться виписатися з неї, стверджуючи, що обставини змінилися і йому нікуди виїжджати. Наш суд найчастіше встає на сторону першого власника і виносить постанову: повернути гроші покупцеві.

Власник нерухомості погоджується, але заявляє, що гроші він вже витратив або у нього їх вкрали, а повертати буде частямі зі своєї зарплати (яку отримує в мізерних кількостях і вельми нерегулярний). Вся штука в тому, що він зовсім не відмовляється платити, і до такої позиції юридично чіплятися складно. За нашими законами можна вираховувати із зарплати не більше 30 відсотків, тому при середній зарплаті службовця $100 і ціні проданої двокімнатної хрущовки в $ 20 000 виплат займуть... 50 років!

Третій спосіб полягає в продажі довартіри одночасно декільком людям -- так званий продаж "по дублікатах". В цьому випадку власник квартири (що зазвичай виїжджає за рубіж або в інше місто) робить зі своїх приватизаційних документів дублікати, протягом одного дня в різних нотаріальних конторах завіряє договори купівлі-продажу, отримує гроші -- і був такий!

Тепер господарем квартири буде той з покупців, хто першим зареєструє її в БТІ.


В нерухомості є термін життя

В нерухомості є термін життя Будинку мають різний термін життя. Поступово вони старіють і стають небезпечними длямешкання. За останніми даними в Росії 92 млн кв. м житла віднесені до категорії...
Дефіцит хороших умов

Дефіцит хороших умов Об'єми офісного будівництва зростають, але недолік приміщень класу "A" очевидний. Про масштаби дефіциту дорасноречиво говорять цифри: у 2008 році було побудовано близько 900? тис. кв. метрів нових...Акустика офісу

Акустика офісу Для офісних приміщень найбільш важливими з точки зору акустики є два питання. Перший - створення сприятливого акустичного середовища в кімнатах офісу. Другий - забезпечення високої звукоізоляції офісного приміщення....

Дивіться такожДержавна реєстрація квартири в новобудові. Фінальний акорд

Державна реєстрація квартири в новобудові. Фінальний акорд 2009-10-11 16:40:04 Для покупців житла на первинному ринку самим довгожданим моментом є не закінчення будівництва будинку і навіть не в'їзд до квартири, а...
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості