ГоловнаСтаттіЯк вибрати хорошого рієлтора? Поради професіоналів

Як вибрати хорошого рієлтора? Поради професіоналів

Як вибрати хорошого рієлтора? Поради професіоналів


Питання завжди актуальне для тих, хто задумав зайнятися обміном, покупкою, продажем нерухомості, але не знаходить в собі сил самостійно займатися бюрократичною тяганиною і іншим клопотом, пов'язаними з цією справою.

Отже, ви вирішили передоручити ваші житлові проблеми фахівцеві. Але як його знайти? Сьогодні в Москві більше тисячі рієлторських агентств, не говорячи вже про величезну кількість приватних маклерів. Розкривши будь-яку газету по нерухомості, ви увідете безліч оголошень про надання рієлторських послуг. Як не розгубитися в цьому потоці інформації?

найбезрозсуднішим в подібній ситуації буде рішення покластися на випадок і звернутися туди, чиє оголошення вам просто більше сподобалося текстом або дізайнерським рішенням. Адже помилки в операціях з нерухомістю часто непоправні. Тому краще набратися трохи терпіння і зайнятися систематичним пошуком.

Рекомендації
Згідно статистичним опитам, перше, що роблять люди, що задумалися про вирішення квартирних проблем, - звертаються до друзів і знайомих. Більшість людей шукають свого рієлтора по рекомендаціях друзів і знайомих. І справді, чом би не скористатися вже "напрацьованим" досвідом інших. Як там звучить слоган крупної рієлторської фірми? "Нас рекомендують друзям"? Так от, цю фразу може віднести до себе будь-який хороший ріелтор: близько 60% клієнтів маклера або маклерської контори звертаються за допомогою по рекомендації друзів або знайомих. І якщо ваші друзі недавно успішно "провернули" обмен/покупку/продажу житлоплощі через посередника, вважайте, що вам крупно повезло: дзвоните їм і "діставайте" телефон фахівця.
Якщо Вам нікого не порекомендували, не зневіряйтеся. Проглянете уважно газетну рекламу. (краще підшивання якого-небудь певного видання, наприклад, газ. "З Рук в Руки"). Не дивлячись на негативне відношення в суспільстві до реклами, це перш за все інформація. Лише потрібно уміти правильно її аналізувати. Сам текст в оголошеннях досить одноманітний - перелік послуг, інколи слоган. Але до чого потрібно приглянутися.

Номер ліцензії.
Найчастіше в рекламних оголошеннях фірма вказує номер своєї ліцензії. Добре, якщо цифра ця входить в перші дві сотні. Це означає, що ваші маклери працюю вже давно - принаймні, років п'ять. І весь цей час працює бездоганно. Адже ліцензію "продляют" щороку. І якщо історію агентства затьмарить який-небудь незаконний інцидент, її просто не продовжать. Навіть у тому випадку, коли агентству удається б "зам'яти" неприємну історію, то воно отримує іншу ліцензію. Але вона вже не буде "однією з перших".

Кількість реклами - теж інформація.
З номера в номер, впродовж декількох років фірма дає об'явленія одного і того ж розміру? Значить, положення її сповна стабільно. На початку в якоїсь компанії були "модулі" (оголошення в рамках) великого розміру, а потім зменшилися? Цілком імовірно, що фірма переживає зараз не кращі часи. В процвітаючої і поважаючої себе фірми витрати на рекламу можуть лише збільшуватися.


Як самостійно продати, обміняти або купити квартиру?

Як самостійно продати, обміняти або купити квартиру? Ви хочете продати, обміняти або купити квартиру. Зрозуміло, ви зацікавлені в тому, аби не продешевити і уникнути риски упустити вигоду при продажі свого...
Страхування титулу

Страхування титулу. Захист операцій на вторинному ринку житла 2009-10-12 14:46:00 Покупець нерухомості повинен знати: як би ретельно рієлтор, нотаріус або реєстратор не перевіряли юридичну чистоту операції, повній гарантії, що вона...міцність і довговічність будинку

Від якості виконання фундаменту залежать міцність і довговічність будинку Фундамент подбудинок може бути суцільним (стрічковий) або із стовпів, що окремо стоять (стовпчастий). Від якості виконання фундаменту залежать міцність і довговічність...

Дивіться такожЯк самостійно продати, обміняти або купити квартиру?

Як самостійно продати, обміняти або купити квартиру? Ви хочете продати, обміняти або купити квартиру. Зрозуміло, ви зацікавлені в тому, аби не продешевити і уникнути риски упустити вигоду при продажі свого...
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості