"фен-шуй"

Серед учасників ринку недвижімості з'явилося нове поняття "фен-шуй"

Серед учасників ринку нерухомості з'явилося нове поняття "фен-шуй". Зустрічаються покупці, що бажають придбати об'єкт нерухомості, будь то квартира, котедж або офіс, що задовольняє принципам фен-шуй.

Що ж означає це поняття?

Фен-шуй - це старокитайська наука про гармонійний розподіл енергії в просторі, випробувана і доведена часом. Китайці вважали, що вітер (Фен) і вода (Шуй) - це ті енергії, які надають основну дію при формуванні ландшафту, тому потрібно уміти ними управляти - володіти знаннями законів природи. Людям, що володіють такими знаннями, довіряли вибір сприятливих місць для будівництва житла, храмів і цілих міст. Надалі з'явилися різні школи і напрями, що учили тлумачити, передбачати події, зціляти, використовуючи різні методи і системи. Із самого початку фен-щуй створювався не однією людиною, він втілив в собі мудрість і знання многих людей, що проживали в різний час і в різних частинах країни.

В основі фен-шуй лежить твердження, що життя здатне стати максимально комфортною, а для цього кожна людина повинна знаходитися в гармонії з енергією Ци, яка пронизує простір і змінюється в часі. Ми не можемо бачити її, не можемо виміряти, але це те, що впливає на нас більш всього. Ми отримуємо частину Ци з їжі, яку їмо, частина Ци зі світла, яке світить на наше тіло, і велика частина її просто тече довкола, куди б Ми не пішли, там є Ци, але різної якості і в різних кількостях. І одна з частин фен-шуй, про те, як принести достатню кількість сприятливої Ци в наші будинки і офіси. Успішна практика фен-шуй забезпечує правильний баланс енергії Інь і Ян, а також сприяє гармонії між п'ятьма елементами - вогнем, землею, металом, водою, деревом.

При правильному вживанні принципи древньої науки сприятливо впливають на всі аспекти життя - гармонія і взаєморозуміння в сім'ї здоровье, кохання, успішна кар'єра, фінансова стабільність, прагнення до досконалості.

Як цю науку застосовують на практиці?

На жаль, в Росії поширюється помилкова думка, що весь фен-шуй - це правильне розміщення картинок, жаб, черепах в "кутах багатства, кар'єри" і так далі. Крупні бізнесмени в Тайвані, Гонконзі і Сінгапурі зовсім не даремно платять величезні гроші консультантам по фен-шуй. Консультанти проводять дуже складний аналіз приміщення і оточення, а ефект окупає всі витрати дуже швидко.

Ми постійно взаємодіємо з навколишнім світом. На нас впливає місцевість, в якій ми живемо, обстановка, яка нас оточує, кольори і форми в нашому інтер'єрі. Від всього цього залежить наш настрій, самопочуття, успіх і успіх! Ось деякі моменти на яких необхідно звернути увагу:

Вибір квартири в багатоквартирному будинку:

Місцевість довкола будинку
Розташування входу в під'їзд
Розташування ліфтів, сходів, лестнічних і коридорних майданчиків
Розташування квартир на сходовому майданчику
Поверх і поверховість будинку
Вигляд з вікна
Форма квартири і її загальний план
Розміри вікон, вигляд і висота стель, розташування міжкімнатних дверей.
Наприклад, вікна не мають бути дуже великими, інакше через них в будинок проникатиме шкідлива енергія і виходити благотворна. У спальні над ліжком не повинно бути стельових балок, оскільки на сплячих буде направлена негативна енергія.

Будівництво будинку:

Правильний вибір земельної ділянки
Визначення найкращої орієнтації майбутнього будинку, виходячи з довколишнього ландшафту
Складання плану ділянки і будівлі з врахуванням зірок і елементів - заступників власників.
Наприклад, будинок обов'язково має бути захищений. Позаду нього має бути піднесення. Ландшафт по праву і ліву сторони від будинку теж повинен забезпечувати надійний захист. Перед самим будинком не повинно бути піднесення.

Виборі проектування офісу:

Оцінка сусідніх будівель і структур
Оцінка форми будівлі
Оцінка простору перед будівлею
Оцінка архітектурних особливостей і інтер'єрів: вікна, розмір дверей, колір стенів, ліфти, сходи, холи
Розташування і форма офісу
Наприклад, офіс не повинен розташовуватися поряд з ліфтом або напроти нього, тому що деструктивна енергія ліфта і шахти уриватиметься в нього, створюючи проблеми і дисгармонію. Вся позитивна енергія, що накопичилася в офісі, покидатиме його через ліфт і шахту.

Лише якщо квартира, будинок або офіс личать своєму призначенню, якщо форми, кольори, обробка приміщення і особа личать один до одного, тоді мешканці відчуватимуть себе гармонійно і добре, а бізнес буде вдалим і прибутковим.

По специфіці нашої роботи нам багато доводиться бувати в різних будинках. Є квартири, де хороша енергетика, там люди живуть щасливо, а інколи відчуваєш деякий дискомфорт після перегляда.Аналізуючи обстановку і розташування меблів, знаходиш пояснення виникненню позитивної і негативної енергії в будинку. Але найчудовіше, що немає ідеальних будинків або офісів, точно також як і немає "поганих", оскільки завжди можна все підкоригувати, все можна змінити: переставити меблі, змінити освітлення, поміняти колірну гамму, додати рослин.


Стагнація захоплює і заміський ринок

Стагнація захоплює і заміський ринок Елітні селища з'явилися в Підмосков'ї близько п'яти років тому - спочатку в Горах, потім на Николіной горе. Хоча немає. значно раніше: тоді, коли письменники стали...
Нерухомість на островах в дельті Неви - справжня мрія!

Нерухомість на островах в дельті Неви - справжня мрія! В Петербурзі є дивне місце, більше схоже на мрію. Напевно, немає жодного петербуржця, який би не хотів там жити, але удалося...Проектування будинку: головні принципи

Проектування будинку: головні принципи Ось, нарешті Ви вирішили будувати будинок. Це прекрасно! Прекрасне рішення! Проте не все так просто. З чого ж слід починати?! У випадку якщо у Вас ще...

Дивіться такожСамостійна альтернатива: ризик або економія

Самостоятельная альтернатива: ризик або економія 2009-10-12 13:26:48 Кожен клієнт, що бажає продати-купити квартиру, тобто провести альтернативну операцію, як Іван-царевич стоїть в роздумах на роздоріжжі: чи провести йому операцію самостійно, чи...
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості