"фен-шуй"

Серед учасників ринку недвижімості з'явилося нове поняття "фен-шуй"

Серед учасників ринку нерухомості з'явилося нове поняття "фен-шуй". Зустрічаються покупці, що бажають придбати об'єкт нерухомості, будь то квартира, котедж або офіс, що задовольняє принципам фен-шуй.

Що ж означає це поняття?

Фен-шуй - це старокитайська наука про гармонійний розподіл енергії в просторі, випробувана і доведена часом. Китайці вважали, що вітер (Фен) і вода (Шуй) - це ті енергії, які надають основну дію при формуванні ландшафту, тому потрібно уміти ними управляти - володіти знаннями законів природи. Людям, що володіють такими знаннями, довіряли вибір сприятливих місць для будівництва житла, храмів і цілих міст. Надалі з'явилися різні школи і напрями, що учили тлумачити, передбачати події, зціляти, використовуючи різні методи і системи. Із самого початку фен-щуй створювався не однією людиною, він втілив в собі мудрість і знання многих людей, що проживали в різний час і в різних частинах країни.

В основі фен-шуй лежить твердження, що життя здатне стати максимально комфортною, а для цього кожна людина повинна знаходитися в гармонії з енергією Ци, яка пронизує простір і змінюється в часі. Ми не можемо бачити її, не можемо виміряти, але це те, що впливає на нас більш всього. Ми отримуємо частину Ци з їжі, яку їмо, частина Ци зі світла, яке світить на наше тіло, і велика частина її просто тече довкола, куди б Ми не пішли, там є Ци, але різної якості і в різних кількостях. І одна з частин фен-шуй, про те, як принести достатню кількість сприятливої Ци в наші будинки і офіси. Успішна практика фен-шуй забезпечує правильний баланс енергії Інь і Ян, а також сприяє гармонії між п'ятьма елементами - вогнем, землею, металом, водою, деревом.

При правильному вживанні принципи древньої науки сприятливо впливають на всі аспекти життя - гармонія і взаєморозуміння в сім'ї здоровье, кохання, успішна кар'єра, фінансова стабільність, прагнення до досконалості.

Як цю науку застосовують на практиці?

На жаль, в Росії поширюється помилкова думка, що весь фен-шуй - це правильне розміщення картинок, жаб, черепах в "кутах багатства, кар'єри" і так далі. Крупні бізнесмени в Тайвані, Гонконзі і Сінгапурі зовсім не даремно платять величезні гроші консультантам по фен-шуй. Консультанти проводять дуже складний аналіз приміщення і оточення, а ефект окупає всі витрати дуже швидко.

Ми постійно взаємодіємо з навколишнім світом. На нас впливає місцевість, в якій ми живемо, обстановка, яка нас оточує, кольори і форми в нашому інтер'єрі. Від всього цього залежить наш настрій, самопочуття, успіх і успіх! Ось деякі моменти на яких необхідно звернути увагу:

Вибір квартири в багатоквартирному будинку:

Місцевість довкола будинку
Розташування входу в під'їзд
Розташування ліфтів, сходів, лестнічних і коридорних майданчиків
Розташування квартир на сходовому майданчику
Поверх і поверховість будинку
Вигляд з вікна
Форма квартири і її загальний план
Розміри вікон, вигляд і висота стель, розташування міжкімнатних дверей.
Наприклад, вікна не мають бути дуже великими, інакше через них в будинок проникатиме шкідлива енергія і виходити благотворна. У спальні над ліжком не повинно бути стельових балок, оскільки на сплячих буде направлена негативна енергія.

Будівництво будинку:

Правильний вибір земельної ділянки
Визначення найкращої орієнтації майбутнього будинку, виходячи з довколишнього ландшафту
Складання плану ділянки і будівлі з врахуванням зірок і елементів - заступників власників.
Наприклад, будинок обов'язково має бути захищений. Позаду нього має бути піднесення. Ландшафт по праву і ліву сторони від будинку теж повинен забезпечувати надійний захист. Перед самим будинком не повинно бути піднесення.

Виборі проектування офісу:

Оцінка сусідніх будівель і структур
Оцінка форми будівлі
Оцінка простору перед будівлею
Оцінка архітектурних особливостей і інтер'єрів: вікна, розмір дверей, колір стенів, ліфти, сходи, холи
Розташування і форма офісу
Наприклад, офіс не повинен розташовуватися поряд з ліфтом або напроти нього, тому що деструктивна енергія ліфта і шахти уриватиметься в нього, створюючи проблеми і дисгармонію. Вся позитивна енергія, що накопичилася в офісі, покидатиме його через ліфт і шахту.

Лише якщо квартира, будинок або офіс личать своєму призначенню, якщо форми, кольори, обробка приміщення і особа личать один до одного, тоді мешканці відчуватимуть себе гармонійно і добре, а бізнес буде вдалим і прибутковим.

По специфіці нашої роботи нам багато доводиться бувати в різних будинках. Є квартири, де хороша енергетика, там люди живуть щасливо, а інколи відчуваєш деякий дискомфорт після перегляда.Аналізуючи обстановку і розташування меблів, знаходиш пояснення виникненню позитивної і негативної енергії в будинку. Але найчудовіше, що немає ідеальних будинків або офісів, точно також як і немає "поганих", оскільки завжди можна все підкоригувати, все можна змінити: переставити меблі, змінити освітлення, поміняти колірну гамму, додати рослин.


Зміна класу

Зміна класу Чи не кожен мешканець багатоквартирної "панельки" мріє змінити її додому бізнес-класу -- з підземним паркінгом, охороною, кольорами в під'їзді і, звичайно, з квартирами більшої площі, чим було встановлено...
Раді ріелтора з продажу своєї долі в комуналці

Раді ріелтора з продажу своєї долі в комуналці Ст. 250 Цивільного кодексу передбачає, що при продажі долі в комунальній квартирі переважне право покупки мають власники інших доль. Уладілок частини, що...Основи технології будівництва лазні

Основи технології будівництва лазні Який російський не любить швидкої їзди! Який російський не любить міцно попаритися... І дійсно, вже якщо російський любить лазню, то піддати погарячіше - сам Бог велів....

Дивіться такожАналітика

До такої думки прийшли аналітики консалтингової компанії Russian Research Group (RRG) на основі щотижневого моніторингу пропозиції житла економ-класу.По даним Russian Research Group (RRG) за останніх 7 тижнів з початку серпня...
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості