ГоловнаТипи недвіжимостіЩо ж все-таки ховається за словом "елітний"?

Що ж все-таки ховається за словом "елітний"?

Що ж все-таки ховається за словом "елітний"?

"Елітний житловий комплекс", "елітний будинок", "будинок для еліти" і навіть "елітне житло для середнього класу", - заливається реклама. А що ж все-таки ховається за словом "елітний"? У цьому питанні ми спробували розібратися разом з Ольгою Егорової (компанія Overseas Realty).

Сучасна споруда
У Москві використовується класифікація дорогого житла за зразком міжнародною. Категорії житла позначаються латинськими буквами: "A", "B", "C".
"A" - вища категорія. Такие удома ще відомі під назвою "люкс". Один з основних критеріїв, окрім розташування в історичній частині міста, кількість квартир - їх повинно бути не більше сорока. Неодмінна умова - строгий відбір мешканців по соціальній приналежності.
Каркас таких будинків будується з монолітних конструкцій, зовнішні і внутрішні стіни - з цеглини. Обов'язкова обгороджена територія, що охороняється, з підземним гаражем. Висота стель - не менше 3,2 м. Встановлені системи центрального кондиціонування, фільтрації води і повітря і клімат-контролю. Автономна бойлерна - або додому, або в кожній квартирі. Охорона. Інфраструктура дозволяє вирішувати насущні проблеми, не виходячи за територію. Квартири від 200 і більш кв. м, часто зустрічаються багаторівневі апартаменти і пентхауси.
Ціни за квадратний метр не нижчі $ 5 тис. (Дорожче - будь ласка! Див. матеріал поруч. - Прим. ред.) Основні райони забудови - вулиці Остоженка і Клімашкина, 1-й Зачатьевський, Би. Льовшинський, Молочний, Бутіковський, Нопрановський провулки. Найбільш відомі житлові комплекси - "Дворянське гніздо", "Парк-Хаус", Agalarov-house, "Стольник". Забудовники не удаються до масових рекламних засобів і просувають свою продукцію через вузький круг рієлторських фірм, серед яких найбільш відомі Soho Realty і Penny Lane.
"A-". Відрізняється більш вольним вибором місця для забудови. Проте, основні райони дислокації такого житла не виходять за рамки Садового кільця: Пречистенка, Патріарші ставки, Плющиха, 1-й провулок Обиденський. Нижня цінова планка така ж, як і в попередній категорії, а ось верхня, як правило, обмежується $ 8 тис.
Приклади житлових комплексів цієї категорії - "Торріс", "Віденський будинок".
"B". Велика кількість (до 80) квартир, відсутня соціальна інфраструктура. Розташовуються в менш тихих місцях, хоча теж в межах Садового кільця. Стелі можуть бути декілька нижче. Необов'язково, аби будинок категорії "В" був знов побудованим. Це може бути і реконструїрованноестара будівля. Ціни на таке житло, як правило, не перевищують $ 5 тис. за квадратний метр.
Найчастіше такі будинки в районі Замоськворечья, Арбата, Тверськой, Галявини, на набережних річки Москви. Ціни, як правило, не перевищують $ 5 тис. за квадратний метр. Основний забудовник на столичному ринку - "Дон-строй". Найбільш відомі житлові комплекси - будинок Міст-банка, "Будинок на Плющихе", "Белгравія", "Посольське подвір'я", "Ваш будинок", "Будинок з левами", "Капітал".
Псевдоелітна нерухомість
Професіонали ринку нерухомості не вважають будинки цієї категорії елітними. Інколи удома подібного класу фігурують під назвою "Клас C". Фактично це не більше ніж удома покращуваного планування. Їх місцезнаходження - в екологічно чистих районах: Строгинськая заплава, Крилатськоє і тому подібне Лише цим можна виправдати вартість квадратного метра $ 2,5 тис.
Основні забудовники - "Дон-строй" і "Тісно". Найбільш відомі житлові комплекси псевдоелітної категорії - "Воробйови гори", "Яскраво-червоні парауса, "Дві башти". Всі вони свого часу були широко розрекламовані на відміну від реальних елітних комплексів.
Прибуткові будинки
Ці багатоквартирні будівлі були побудовані в період між російсько-японською і I-й Світовий війнами. З того часу в московській архітектурі стали застосовуватися кам'яні перекриття; у будинках ранішої споруди використані дерев'яні. У багатьох таких будинках є внутрішні ліфтові шахти, сконструйовані з розмахом, характерним для тих часів. Середня площа квартири - близько 200 кв. м, багато квартир спочатку спроектовано як дворівневі. Зазвичай на одному сходовому майданчику знаходиться не більше трьох квартир.
Ціна не менше $ 2,5 тис. за квадратний метр. Після реконструкції - $ 7 - 8 тис.
"Сталінки"
Побудовані з середини 1930-х до 1960 р. будинку в стилі сталінського ампіру асоціюються з висотками на Кутузовськом проспекті, Садової-Кудрінськой і Садово-спаській вулицях, Фрунзе і Котельнічеськой набережних і тому подібне
Елітарність таких будинків обумовлена не лише архітектурою, але і розташуванням в центрі Москви, панорамними видами з вікна. В той же час в подібних будівлях велике соціальне розшарування. Комунікації давно вже не мінялися, подекуди збереглася чавунна каналізація, ліфти 50-річної давності. Проте, таке житло цінується дорожче за прибуткові будинки: від $ 3,5 до 5 тис. за кв.м.
Удома ЦК
Ціна доходить до $ 6 тис. за квадратний метр. Такі будинки вигідно відрізняє планування: два санвузли, просторі кухні і холи, ізольовані кімнати. Недоліки - відсутність гаражів, кондиціонування, цифрових ліній зв'язку, низький розвиток соціальної інфраструктури.
Основні місця розташування таких будинків - Кутузовський проспект, Кунцево, Строгино, Ленінський проспект, Нові Черемхи, Сокільники.


На дороге житло і знижки більше

На дороге житло і знижки більше Коли ціни на нерухомість в столиці зростають, про сектор елітних квартир все якось благополучно забувають: навіщо намагатися в черговий раз знатися на його проблемах...
Як швидше продати квартиру?

Як швидше продати квартиру? Щодня в Москві від півтора до двох тисяч чоловік укладають з агентствами нерухомості договори на виконання різних операцій з житлом, проте лише 35 - 40% з...Таунхауси

Таунхауси в рисі Москви набирають всі велику популярність Таунхауси в рисі Москви користуються всі більшою популярністю Можна сперечатися про те, чи має сенс обзаводитися своїм будинком в Москві, але з...

Дивіться такожОфісний бізнес

Офісний бізнес - один з найбільш прибуткових бізнесів в світі Офіс потрібний практично для будь-якого виду людської діяльності - тій, що називається роботою. Тому офісний бізнес - один з найбільш...
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості