ГоловнаТипи недвіжимостіНерухомість на островах в дельті Неви - справжня мрія!

Нерухомість на островах в дельті Неви - справжня мрія!

Нерухомість на островах в дельті Неви - справжня мрія!

В Петербурзі є дивне місце, більше схоже на мрію. Напевно, немає жодного петербуржця, який би не хотів там жити, але удалося це лише мало чим.

Як нескладно здогадатися, мова піде про острови в дельті Неви - Каменном, Крестовськом і Елагином. Цікавлять нас, природно, перші два, оскільки на Елагином острові купити житло не вийде за всього бажання. Кам'яний і Крестовський острова - це жадана мрія будь-якого покупця елітної нерухомості в Санкт-Петербурзі. Сьогодні увага до них підвищена. І з кожним роком що бажають там жити стає все більше і більше. Але наскільки їх бажання осуществіми?

Назва "Острови" закріпилася за. островами (тавтологія!) як власна назва ще в 1830-х роках. Кожен з островів по-своєму унікальний. Елагин - музей і місце суспільного відпочинку. На приватному Кам'яному острові сформувалася приголомшлива колекція дач, вілл і резиденцій. Крестовському удалося з'єднати в собі три складові - елітну забудову, спортивні комплекси і індустрію розваг.

Тиша, велика кількість зелені і води, сприятливі екологічні умови, особлива історична аура, однорідне соціальне середовище, близькість до центру міста, відсутність серйозних проблем з парковкамі, зручне транспортне повідомлення - поєднання всіх цих достоїнств можна зустріти лише на Островах. Втім, нинішній статус Кам'яного і Крестовського став закономірним продовженням їх багатовікового розвитку.

Колишня периферія
Коли Петербург лише починав будуватися, Острови були його далекою околицею, з освоєнням якої особливо не квапилися. Петро I стимулював громадян як міг - видавав укази про переселення сюди, робив дарчі (власник був зобов'язаний забудувати отриману ділянку по "зразковій", тобто по типовому, проекту). Спочатку землі освоювали неохоче, але потім петербуржці увійшли до смаку, і на Островах з'явилися обширні садово-паркові комплекси. Спочатку Крестовський острів Петро подарував своїй сестрі Наталії. З початку XIX століття він став власністю княжої сім'ї Белосельських-белозерських (їх садиба в південній частині острова була зруйнована в роки Великою Вітчизняною). З кінця XIX століття почалася забудова східної частини острова прибутковими будинками, відкрилися разлічниє спортивні клуби.

Одін з перших істориків Петербургу так писав про походження назви Кам'яного острова: "Це не що інше є, як переклад фінського kiwi-saari, бо слово "kiwi" означає по-російськи "камінь". Через 10 років після заснування міста на Кам'яному оселився канцлер Росії Гаврило Головкин. Пізніше острів перейшов до наступного канцлера - графа Бестужеву-Рюміну.

Катерина II поклала владарюванню на острові канцлерів і повернула його у власність імператорського прізвища, подарувавши Цесаревичу Павлу Петровичу. Саме при Павлові тут почав діяти жорсткий регламент забудови, завдяки якому Кам'яний острів залишився романтичним парком з нечисленними спорудами. При Павлові було побудовано і найвідоміша зараз історична будівля на острові - Предтеченськая церква.

В 1908 році тут прошла Міжнародна будівельно-архітектурна виставка. От її на острові зберігся навіть елегантний бетонний козирок на березі Великої Невки - один из перших прикладів використання залізобетону в Росії.

В 1918 році всі острівні особняки були націоналізовані. Спочатку колишню нерухомість "багатіїв" хотіли знищити і перетворити Кам'яний у фізкультурно-спортивну зону. Проте досить швидко сформувалася нова еліта, якою було потрібно відповідне житло.

Дерева - головний капітал
Сьогодні для інвесторів Кам'яний острів - один з самих жаданих шматочків петербурзької землі. І один з самих недоступних - на цій території діє жорсткий містобудівний регламент, який звів будівництво на острові практично нанівець.

Жоден з опитаних нами керівників будівельних компаній не зміг пригадати, коли місто останній раз видавало тут плями під забудову. Роботи ведуться в основному на оформлених у власність ділянках, при цьому місто справедливо вимагає від будівельників дотримання історичного принципу забудови. По суті відроджується старовинний регламент, що діяв на острові до 1917 року. В даний час територія Кам'яного острова розвивається як зона формування резиденцій і закритих елітних житлових комплексів за принципом садибної забудови


Збір податків за оренду квартир

Збір податків за оренду квартир: чи коштує гра свічок? Як відомо значна частина столичних квартир задається громадянами "під чесне слово", без висновку яких або договорів оренди, а, отже, і без...
Раді ріелтора з продажу своєї долі в комуналці

Раді ріелтора з продажу своєї долі в комуналці Ст. 250 Цивільного кодексу передбачає, що при продажі долі в комунальній квартирі переважне право покупки мають власники інших доль. Уладілок частини, що...Статті

Покупцям і продавцям нерухомості Передбачимо, що один громадянин купив в іншого квартиру. Зареєстрували всі начебто правильно, але через час з'ясовується, що при приватизації квартири колишній її власник не врахував інтересів...

Дивіться такожНерухомість на островах в дельті Неви - справжня мрія!

Нерухомість на островах в дельті Неви - справжня мрія! В Петербурзі є дивне місце, більше схоже на мрію. Напевно, немає жодного петербуржця, який би не хотів там жити, але удалося...
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості