ГоловнаТипи недвіжимості"Портрет" квартири бізнес-класу

"Портрет" квартири бізнес-класу

"Портрет" квартири бізнес-класу

Сьогодні на ринку нерухомості офіційно існує три основні класи квартир: економ-, бізнес- і еліта. Якщо з першим і останнім все достатньо ясний, то з бізнес-класом все не так прозоро. В першу чергу складність полягає у вартості квартири бізнес-класу.
Ціна на подібні об'єкти, з одного боку, досить висока (в середньому $ 700 тис.) навіть для людей з середнім достатком. З іншої - часто буває, що якщо у покупця є така сума, то він починає замислюватися про альтернативи у вигляді невеликого заміського будиночка для цілорічного мешкання або відносно "скромної" по метражу елітної міської квартири.

За даними маркетолога корпорації "ИНКОМ-недвижимость" Ірини Егорової, середня ціна 1 кв. м в будинках бізнес-класу складає $ 4 тис., в елітних - $ 10 тис. Таким чином, покупець має можливість, програвши в метражі і переплатив деяку суму, приєднатися до "еліти".

Вартість квартири бізнес-класу має величезний ціновий розкид: від $ 400 тис. до $ 1 млн, тобто основна маса покупців оперує при укладенні оборудки сумою біля $ 700 тис. При менших накопиченнях люди частіше вибирають пропозиції, що відносяться до верхнього сегменту економ-класу: врешті-решт куплену квартиру доведеться ще і відремонтувати. І навпроти, громадяни, що мають в своєму розпорядженні вільні засоби, що перевищують $ 700 тис., хотіли б обзавестися більш престіжним житлом. Природно, дані цифри досить умовні, а при визначенні ціни квартири враховується безліч чинників, але загальна тенденція все-таки просліджується.

І. Егорова помічає: "Квартири бізнес-класу вибирають представники верхівки середнього класу. Ціни на таке житло, як правило, досить високі вже на початковому етапі будівництва, і їх зміна в процентному співвідношенні менш відчутно в порівнянні з "дешевшими" варіантами".

Людини, що володіє сумою більш $ 700 тис., треба чимось зацікавити, аби його вибір зупинився саме на даній категорії квартир. Для таких покупців важливе місце розташування будинку, видові характеристики, якість будівельних і обробних матеріалів, архітектурне рішення, наявність паркінгу, а також однорідне соціальне оточення. Інфраструктура району теж має бути добре розвинена (школи, поліклініки, магазини, спортивні клуби, служби побуту і тому подібне).

партнер управління новобудов компанії "МІ, що УправляєЭЛЬ-недвижимость" Оксана Каарма рахує, що основною характеристикою, яка визначає категорію об'єкту нерухомості, є його місце розташування. Так, в околичних районах масової забудови, як правило, зводиться житло економ-класу, там практично не зустрічаються удома бізнес-класу. Новобудови бізнес-класу з'являються в традиційно престижних районах Західного, Південно-західного, Північно-західного і Північного округів Москви.


Брокерський брак

Брокерський брак 2009-10-11 16:35:37 Іпотечна криза в США вже позначається на російському іпотечному ринку. З'явилися перші повідомлення про те, що банки розривають стосунки з іпотечними брокерами. В умовах дефіциту ліквідності...
Придбання заміського будинку

Придбання заміського будинку з ділянкою — завдання, що вимагає системного підходу. Про те, як грамотно здійснити задумане, про ланцюжок послідовних дій, необхідних для реалізації задуму, читачам журналу розповідає діректор департаменту...Придбання заміського будинку

Придбання заміського будинку з ділянкою — завдання, що вимагає системного підходу. Про те, як грамотно здійснити задумане, про ланцюжок послідовних дій, необхідних для реалізації задуму, читачам журналу розповідає діректор департаменту...

Дивіться такожЩо ж все-таки ховається за словом "елітний"?

Що ж все-таки ховається за словом "елітний"? "Елітний житловий комплекс", "елітний будинок", "будинок для еліти" і навіть "елітне житло для середнього класу", - заливається реклама. А що ж все-таки ховається...
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості