ГоловнаТипи недвіжимостіРинок заміської нерухомості

Ринок заміської нерухомості


Ринок заміської нерухомості нестримно розвивається і в якісному, і в кількісному отношени

Ринок заміської нерухомості нестримно розвивається і в якісному, і в кількісному відношенні. Недавно анонсований старт таких мегапроєктов, як селища Рублево-архангельське, Agalarov Estate, Товкач, Нахабіно Кантрі Клаб і ряд інших. Як бачать концепцію сучасного коттеджного селища крупні компанії-забудовники?
Фахівці ринку вважають, що концепція розвитку селища бере почало від характеристик земельної ділянки: його розташування, площі і можливості підведення комунікацій. На вирішення девелопера побічно впливають такі чинники, як загальна транспортна доступність, стан під'їзних шляхів, близькість "великої води" або лісового масиву.

Кордони класів

Якщо говорити про площу ділянки, то, на думку керівника відділення "Сретенськоє" департаменту заміської нерухомості корпорації "ИНКОМ-недвижимость" Антона Архипова, сьогодні будувати селища на території менше 10 га не вигідне. Час невеликих "клубних" селищ на пять-девять котеджів залишилося у минулому.

Головну роль у визначенні подальшої долі селища грає його віддаленість від Москви. Щонайближче до столиці (15-20 км.) знаходяться свого роду протилежності - таунхауси і елітні коттеджниє селища. На Новоріжськом і Київському напрямах завдяки зручним під'їзним шляхам такі об'єкти будуються на відстані до 30 км. Відстань від 12 до 60 км. оптимальний для селищ бізнес-класу. Удома, розташовані там, продаються по $ 300-700 тис.

Якщо земельна ділянка окрім безпосередньо близькості до столиці має ще які-небудь достоїнства (престижний напрям, живописне оточення, респектабельні сусіди), то на нім доцільно зводити елітне селище. Ціна будинку з ділянкою в таких селищах починається від $ 700 тис.

За останній рік намітилася тенденція освоєння територій в поясі від 40 до 70 км. від МКАД. По таких швидкісних трасах, як Новоріжськая і (у перспективі) Київська, максимальна віддаленість селищ для круглогодічного мешкання може навіть перевищувати 60 км., оскільки час в дорозі до столиці займає біля півгодини.

Більш того, незабаром Новоріжськоє шосе з'єднає з центром міста Краснопресненський проспект. Відповідно, це стане ще одним плюсом на користь заміського життя для тих, хто віддає перевагу будинку, що окремо стоїть, на власній ділянці землі квартирі в мегаполісі.

Середній в усіх відношеннях

Зараз один з найбільш вигідних для девелоперов по співвідношенню витрат і прибутку тип заміського житла - таунхауси. Як правило, рішення про їх будівництво приймається, якщо земельна ділянка не володіє жодними плюсами, окрім невеликої віддаленості від Москви. В цьому випадку забудовник обгрунтовано турбується, що, не дивлячись на близькість столиці, його селище не знайде досить покупців серед забезпечених людей. На сьогоднішній день таунхауси є серйозними конкурентами московським квартирам на околицях міста.

Не виключено, що в майбутньому конкурентамидорогій столичній нерухомості сповна здатні стати не лише таунхауси, але і котеджі. Поки ж пропозиції в ціновому діапазоні до $ 300 тис. не личать для постійного мешкання. Будівництво подібних селищ із-за їх низької ціни зв'язане для девелопера з певними проблемами. Покупець у свою чергу також стикається з рядом найрізноманітніших труднощів: велика відстань до Москви, погано розвинена інфраструктура і затягування термінів будівництва.


Зміна класу

Зміна класу 2009-10-11 16:29:53 Чи не кожен мешканець многоквартірной "панельки" мріє змінити її додому бізнес-класу -- з підземним паркінгом, охороною, кольорами в під'їзді і, звичайно, з квартирами більшої площі, чим...
Будівництво

Технологія утеплення перекриттів При утепленні перекриттів над холодними підвалами слід враховувати, що через них, як і через всі конструкції, що захищають, розділяють зони теплого і холодного повітря, відбувається дифузія водяної...Про те, як уникнути помилок при будівництві лазень і саун

Про те, як уникнути помилок при будівництві лазень і саун Немає задоволення більше, ніж попаритися в лазні за містом: запах дерева, горячий пара, мурашки по тілу після зграї крижаної води:...

Дивіться такожОрендувати, що купити

Орендувати, що купити Ринок оренди елітного житла постійний - таке властивість товару, розрахованого на вузьку аудиторію споживачів. Ціни зростають повільно і мало подвержени сезонним коливанням, попит невисокий, але стабільний. Вартісною...
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості