ГоловнаТипи недвіжимостіРинок заміської нерухомості

Ринок заміської нерухомості


Ринок заміської нерухомості нестримно розвивається і в якісному, і в кількісному отношени

Ринок заміської нерухомості нестримно розвивається і в якісному, і в кількісному відношенні. Недавно анонсований старт таких мегапроєктов, як селища Рублево-архангельське, Agalarov Estate, Товкач, Нахабіно Кантрі Клаб і ряд інших. Як бачать концепцію сучасного коттеджного селища крупні компанії-забудовники?
Фахівці ринку вважають, що концепція розвитку селища бере почало від характеристик земельної ділянки: його розташування, площі і можливості підведення комунікацій. На вирішення девелопера побічно впливають такі чинники, як загальна транспортна доступність, стан під'їзних шляхів, близькість "великої води" або лісового масиву.

Кордони класів

Якщо говорити про площу ділянки, то, на думку керівника відділення "Сретенськоє" департаменту заміської нерухомості корпорації "ИНКОМ-недвижимость" Антона Архипова, сьогодні будувати селища на території менше 10 га не вигідне. Час невеликих "клубних" селищ на пять-девять котеджів залишилося у минулому.

Головну роль у визначенні подальшої долі селища грає його віддаленість від Москви. Щонайближче до столиці (15-20 км.) знаходяться свого роду протилежності - таунхауси і елітні коттеджниє селища. На Новоріжськом і Київському напрямах завдяки зручним під'їзним шляхам такі об'єкти будуються на відстані до 30 км. Відстань від 12 до 60 км. оптимальний для селищ бізнес-класу. Удома, розташовані там, продаються по $ 300-700 тис.

Якщо земельна ділянка окрім безпосередньо близькості до столиці має ще які-небудь достоїнства (престижний напрям, живописне оточення, респектабельні сусіди), то на нім доцільно зводити елітне селище. Ціна будинку з ділянкою в таких селищах починається від $ 700 тис.

За останній рік намітилася тенденція освоєння територій в поясі від 40 до 70 км. від МКАД. По таких швидкісних трасах, як Новоріжськая і (у перспективі) Київська, максимальна віддаленість селищ для круглогодічного мешкання може навіть перевищувати 60 км., оскільки час в дорозі до столиці займає біля півгодини.

Більш того, незабаром Новоріжськоє шосе з'єднає з центром міста Краснопресненський проспект. Відповідно, це стане ще одним плюсом на користь заміського життя для тих, хто віддає перевагу будинку, що окремо стоїть, на власній ділянці землі квартирі в мегаполісі.

Середній в усіх відношеннях

Зараз один з найбільш вигідних для девелоперов по співвідношенню витрат і прибутку тип заміського житла - таунхауси. Як правило, рішення про їх будівництво приймається, якщо земельна ділянка не володіє жодними плюсами, окрім невеликої віддаленості від Москви. В цьому випадку забудовник обгрунтовано турбується, що, не дивлячись на близькість столиці, його селище не знайде досить покупців серед забезпечених людей. На сьогоднішній день таунхауси є серйозними конкурентами московським квартирам на околицях міста.

Не виключено, що в майбутньому конкурентамидорогій столичній нерухомості сповна здатні стати не лише таунхауси, але і котеджі. Поки ж пропозиції в ціновому діапазоні до $ 300 тис. не личать для постійного мешкання. Будівництво подібних селищ із-за їх низької ціни зв'язане для девелопера з певними проблемами. Покупець у свою чергу також стикається з рядом найрізноманітніших труднощів: велика відстань до Москви, погано розвинена інфраструктура і затягування термінів будівництва.


Анненгофськая гай

Анненгофськая гай Анненгофськая гай. Дивна штука життя. Найгеніальніші плани вона деколи обертає ванекдот, а буває і навпаки: анекдот, жарт, витівка народжують ідеї століття. Кпрімеру, лефортовський фокус Бірона з "деревами-примарами" совершилнастоящий...
Матвієнко невдоволена поляганням торгівельних споруд в Санкт-Петербурзі

Матвієнко невдоволена состоянієм торгівельних споруд в Санкт-Петербурзі 2009-10-12 12:56:58 10 жовтня в Санкт-Петербурзі на території ТРК "Гранд Каньйон" прошло нарада "Перспективи розвитку споживчого ринку Санкт-Петербурга" під керівництвом губернатора Валентини Матвієнко.На...Покупка квартири в будинку

, що будується Покупка квартири в будинку Дефіцит пропозицій па ринку первинної нерухомості викликав бурхливе зростання цін на квартири в будинках, що будуються. Щотижневе зростання цін на житлі стало логічним...

Дивіться такожБрокерський брак

Брокерський брак 2009-10-11 16:35:37 Іпотечна криза в США вже позначається на російському іпотечному ринку. З'явилися перші повідомлення про те, що банки розривають стосунки з іпотечними брокерами. В умовах дефіциту ліквідності...
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості