Таунхауси

Таунхауси в рисі Москви набирають всі велику популярність

Таунхауси в рисі Москви користуються всі більшою популярністю
Можна сперечатися про те, чи має сенс обзаводитися своїм будинком в Москві, але з тим, що ця нерухомість користується успіхом, вже не посперечаєшся. До недавніх пір селища таунхаусов в межі міста зводилися в основному лише в Куркино. Але у міру збільшення попиту на міські котеджі почали освоюватися і інші райони Москви. Сьогодні в столиці зведено порядка 20 селищ, ще близько десяти будуються. "Нові Вісті" розповідають сьогодні про деяких з цих об'єктів.
Таунхауси з'явилися в старій добрій Англії і до цих пір вважаються еталоном британського способу життя. Вони є двух- або триповерхові особняки, розбиті на декілька секції-квартир. Кожна - з окремим парадним входом, власним гаражем і невеликою земельною ділянкою на задньому дворику. Ось, власне, і все.

Російське "село" родом з Англії

Таунхаус сьогодні - це житло європейського формату, і воно стають всі популярнєє у нас, стверджують фахівці. Мова не стільки про дорогих, елітних селищах, розташованих недалеко від центру і в престижних районах Москви ("Сетунь", "Покровський беріг", "Рублевий" або "Ближня дача"), скільки про демократичні таунхаусах, що будуються в "спальних" районах міста або за МКАД.

Нинішні російські селища таунхаусов є декількома особняками з суміжними бічними стінами, в кожному з яких окремий вхід, гараж і крихітна ділянка землі, що примикає до будинку, - від 0,5 до 3 соток. Удома в селищах схожі один на одного, як брати-близнята. Загальна площа кожного рівня будинку не перевищує 60 кв. метрів. На першому поверсі, як правило, розміщують гараж (інколи два) і невелику кімнату з інженерним устаткуванням і бойлером. Другий зазвичай призначений для кухні або їдальні, вітальні і камінного залу. На третьому поверсі - приватна зона із спальнями і санвузлами. А в мансарді, якщо вона передбачена проектом, прийнято владнувати кімнату відпочинку або більярдну. "Найживіший" ринок сьогодні - таунхауси площею від 250 до 300 метров.Стоять удома в таких селищах від 1000 доларів за 1 кв. метр. Щомісячний вміст міського котеджу обійдеться в середньому в 1,5-3 долари за кожен "квадрат". За ці гроші власники житла отримують повний пакет комунальних послуг, сервісне обслуговування автономних нагрівачів води і опалювальних систем, електрику, воду, а також охорону і спортивно-розважальну інфраструктуру (останнє, правда, буває далеко не у всіх селищах).

Триповерхові квартали Куркино

Найактивніше коттеджная забудова ведеться на північному заході Москви, в Куркино. Покупців залучає в ті вельми віддалені від центру міста місця хороша екологія і красивий ландшафт. Демократичні ціни і розвинена інфраструктура зробили цей район лідером продажів. Але, набуваючи житла в Куркино, треба бути готовим до того, що протягом декількох років вам доведеться терпіти під вікнами свого будинку безконечне будівництво - з її шумом і гряззю. Окрім цього, куркинцам, аби попасти до Москви, щодня приходьтся витрачати силу-силенну часу в автомобільних пробках на в'їзді до столиці.
Зараз на північному заході Куркино, в селищі 2БГ площею 5,7 га, зводять 64 таунхауса, блокованих в 9 корпусів (від 4 до 8 секцій в корпусі). Метр житла в секції коштує 1,3 тис. доларів. На заході, в мікрорайоні № 6, будується 16 таунхаусов. Стоять вони ледве дешевше -1,1 тис. доларів за 1 кв. метр, а житлова площа кожної секції доходить до 208,1 кв. метрів. Ще одне селище будується в південній частині Куркино (мікрорайон № 16). Він складається з 32 корпусів, в кожному з яких блоковано від 4 до 12 триповерхових котеджів. Ціни тут починають від 1,2 тис. доларів за "квадрат". У планувальних вирішеннях будинків передбачені 3-, 5-, 6- і 8-кімнатні апартаменти індивідуального планування.


чи Подешевшає старе московське житло?

чи Подешевшає старе московське житло? Всім відомо, що ціни на московські квартири досягли небувалих висот ще в минулому році. Зараз на ринку нерухомості йде процес стагнації, а найбільш неліквідні і...
Чому навіть крупні корпорації порушують містобудівне законодавство

Чому навіть крупні корпорації порушують градостроїтельноє законодавство 2009-10-11 17:02:33 Регіональною службою державного будівельного нагляду по Ростовської області прийнята постанова про прийняття адміністративних заходів до представника крупної будівельної корпорації за експлуатацію...Німецька телекомпанія стежить за будівництвом московського хмарочоса

Німецька телекомпанія стежить за будівництвом московського хмарочоса Делегація землі Гессен (Німеччина) на чолі з міністром економіки, доктором Алоїсом Рілем відвідала будівництво ділового комплекса "Федерація". До складу делегації увійшли депутати парламенту...

Дивіться такожПокупці вимагають поетажной власності

Покупці вимагають поэтажной власності 2009-10-11 16:20:06 Далеко не всі фірми настільки спроможні, аби дозволити собі купити будівлю під офіс цілком. Але і думка придбати частину будівлі багато лякає. Це підприємство...
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості