Таунхауси

Таунхауси в рисі Москви набирають всі велику популярність

Таунхауси в рисі Москви користуються всі більшою популярністю
Можна сперечатися про те, чи має сенс обзаводитися своїм будинком в Москві, але з тим, що ця нерухомість користується успіхом, вже не посперечаєшся. До недавніх пір селища таунхаусов в межі міста зводилися в основному лише в Куркино. Але у міру збільшення попиту на міські котеджі почали освоюватися і інші райони Москви. Сьогодні в столиці зведено порядка 20 селищ, ще близько десяти будуються. "Нові Вісті" розповідають сьогодні про деяких з цих об'єктів.
Таунхауси з'явилися в старій добрій Англії і до цих пір вважаються еталоном британського способу життя. Вони є двух- або триповерхові особняки, розбиті на декілька секції-квартир. Кожна - з окремим парадним входом, власним гаражем і невеликою земельною ділянкою на задньому дворику. Ось, власне, і все.

Російське "село" родом з Англії

Таунхаус сьогодні - це житло європейського формату, і воно стають всі популярнєє у нас, стверджують фахівці. Мова не стільки про дорогих, елітних селищах, розташованих недалеко від центру і в престижних районах Москви ("Сетунь", "Покровський беріг", "Рублевий" або "Ближня дача"), скільки про демократичні таунхаусах, що будуються в "спальних" районах міста або за МКАД.

Нинішні російські селища таунхаусов є декількома особняками з суміжними бічними стінами, в кожному з яких окремий вхід, гараж і крихітна ділянка землі, що примикає до будинку, - від 0,5 до 3 соток. Удома в селищах схожі один на одного, як брати-близнята. Загальна площа кожного рівня будинку не перевищує 60 кв. метрів. На першому поверсі, як правило, розміщують гараж (інколи два) і невелику кімнату з інженерним устаткуванням і бойлером. Другий зазвичай призначений для кухні або їдальні, вітальні і камінного залу. На третьому поверсі - приватна зона із спальнями і санвузлами. А в мансарді, якщо вона передбачена проектом, прийнято владнувати кімнату відпочинку або більярдну. "Найживіший" ринок сьогодні - таунхауси площею від 250 до 300 метров.Стоять удома в таких селищах від 1000 доларів за 1 кв. метр. Щомісячний вміст міського котеджу обійдеться в середньому в 1,5-3 долари за кожен "квадрат". За ці гроші власники житла отримують повний пакет комунальних послуг, сервісне обслуговування автономних нагрівачів води і опалювальних систем, електрику, воду, а також охорону і спортивно-розважальну інфраструктуру (останнє, правда, буває далеко не у всіх селищах).

Триповерхові квартали Куркино

Найактивніше коттеджная забудова ведеться на північному заході Москви, в Куркино. Покупців залучає в ті вельми віддалені від центру міста місця хороша екологія і красивий ландшафт. Демократичні ціни і розвинена інфраструктура зробили цей район лідером продажів. Але, набуваючи житла в Куркино, треба бути готовим до того, що протягом декількох років вам доведеться терпіти під вікнами свого будинку безконечне будівництво - з її шумом і гряззю. Окрім цього, куркинцам, аби попасти до Москви, щодня приходьтся витрачати силу-силенну часу в автомобільних пробках на в'їзді до столиці.
Зараз на північному заході Куркино, в селищі 2БГ площею 5,7 га, зводять 64 таунхауса, блокованих в 9 корпусів (від 4 до 8 секцій в корпусі). Метр житла в секції коштує 1,3 тис. доларів. На заході, в мікрорайоні № 6, будується 16 таунхаусов. Стоять вони ледве дешевше -1,1 тис. доларів за 1 кв. метр, а житлова площа кожної секції доходить до 208,1 кв. метрів. Ще одне селище будується в південній частині Куркино (мікрорайон № 16). Він складається з 32 корпусів, в кожному з яких блоковано від 4 до 12 триповерхових котеджів. Ціни тут починають від 1,2 тис. доларів за "квадрат". У планувальних вирішеннях будинків передбачені 3-, 5-, 6- і 8-кімнатні апартаменти індивідуального планування.


Архітектура в біонічному стилі

Архітектура в біонічному стилі Сенс існування всіх відовіськусств, у тому числі і архітектура, полягає у втіленні відчуттів.Архітектура не відноситься до вільних форм мистецтва. Її призначення - созданієпространственной середовища життєдіяльності. Людина...
Нерухомість на островах в дельті Неви - справжня мрія!

Нерухомість на островах в дельті Неви - справжня мрія! В Петербурзі є дивне місце, більше схоже на мрію. Напевно, немає жодного петербуржця, який би не хотів там жити, але удалося...П'ятниця: час на покупку

П'ятниця: час на покупку 2009-10-12 14:44:04 Якщо сонце сходить на сході, то уранішня прохолода, напевно, бере почало з протилежною сторони столичного регіону. Її формують величезні лісові масиви, річки і озера....

Дивіться такожУдома із золота

Удома із золота Петербурзький ринок нерухомості давно увійшов до тієї стадії розвитку, коли високим якостям бізнес-центру або житлового будинку відповідає не менш висока вартість квадратного метра в нім. Давайте розберемося,...
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості