ГоловнаТипи недвіжимостіВіддання перевазі над покупців нерухомістю в Петербурзі?

Віддання перевазі над покупців нерухомістю в Петербурзі?

Які віддання перевазі над покупців елітною нерухомістю в Петербурзі?

Віддання перевазі над покупців елітною нерухомістю в Петербурзі зегодня такі: квартира повинна розташовуватися в сучасному будинку з просторим під'їздом, бажано в центрі Петербургу, в соціально однорідному кварталі. У будинку має бути охорона і обов'язково паркінг.
Охота до зміни місць
За оцінкою фахівців у сфері нерухомості, сьогодні серед покупців елітних квартир особливо популярні нові будинки з сучасною архітектурою в центрі Петербургу. Цікаво, але факт: люди віддають перевагу сучасній архітектурі, а не відтвореним і заново побудованим історичним фасадам. Крім того, вони віддають перевагу квартирам в будинках з панорамним склінням.
Обов'язкова умова для покупців елітної нерухомості — паркінг. Були випадки, коли із-за того що в будинку не було паркінгу або унаслідок того, що на велику квартиру передбачалося лише одне парковочноє місце, люди відмовлялися купувати квартири в елітних будинках. Зараз місця в паркінгах будинків в центральних районах Петербургу коштують близько 35000 дол. Наприклад, оставшиеся місця в паркінгах в житловому комплексі на наб. Робесп'єра коштують по 45000 дол., а в комплексі в Палацової площі (в арки Головного штабу) — 60000 дол. На сьогоднішній день в Петербурзі це найвища вартість.
Професіонали ринку відзначають і таку тенденцію: багато людей купують елітні квартири, міняючи житло, яке було придбано з 1993 по 2000 рік включно. В ті часи можна було купити і привести в порядок виключно або розселену комуналку, або квартиру в типових будинках 1970—1980-х рр. споруди. Тоді така покупка була свідоцтвом успіху покупця і знаком його положення в суспільстві. Зараз з'ясувалося, що серед сусідніх квартир в таких будинках комуналки все одно залишилися. Крім того, небагато будинків, де половина квартир — розселені комуналки, а половина — не розселені квартири, можуть похвастати чистими під'їздами, тим більше охороною (її наявність зараз особливо цінується).
Як правило, ремонт в квартирі, який був зроблений 5—7 років назадсьогодні виглядає дещо смішно. Змінилося все — матеріали, дизайн, планування... Проте власники подібного житла розлучаються зі своїми квартирами за ту суму, яку диктує ринок.
Свої серед своїх
Все більше значення для людей, які купують елітну нерухомість, набуває чинника соціальної однорідності житла. Експерти відзначають зростаюче розшарування суспільства. Доходи деяких петербуржців розрізняються в десятки, а то і в сотні разів. Для панів з доходом дивно зустрічати в своєму під'їзді людей в нетверезому стані або переступати через сплячі тіла, а останнім сусідам не дуже подобається жити в одній парадній з людиною, чиї доходи у багато разів вище. Отже у людей все гостріше бажання жити в оточенні собі подібних.
Багато елітних покупців зараз вибирають не просто квартиру в елітному будинку, а вважають за краще жити в елітному кварталі. І така можливість з'явилася. Наприклад, сьогодні покупцям пропонують проект "Парадний квартал". Багато порівнявшиают його з "Золотою милею" в Москві. Квартал розташується між вулицею Кирки і вулицею Радіщева, Віленським провулком і Парадною вулицею (територія кварталу складе 9,6 га). На території передбачені житлові комплекси зі вбудованими приміщеннями, а також ділова зона з фитнес-центром і супермаркетом.
Елітне будівництво
На ринку елітного житла, що будується, в Петербурзі практично немає конкуренції. Тому деякі будівельні компанії розпродають квартири задовго до закінчення будівництва — у покупців невеликий вибір. Відсутність конкуренції дозволяє деяким забудовникам будувати не найякісніші об'єкти. Якість нового житла поки що визначається виключно відношенням топ-менеджерів компаній до своїх проектів.
І ще одне спостереження: на ринку елітної нерухомості сьогодні помітно розрізняються ціни операцій з готовими квартирами і вартість квартир в ще не готових житлових комплексах (такі проекти доки можна побачити лише в рекламних буклетах).
Вдивітельно, але вартість квартир, які будуть побудовані, наприклад, через три роки, вище, ніж ціна житла у вже готових елітних будинках. Фахівці перед вважають, що сьогоднішнє елітне житло не відповідає багатьом вимогам покупців, і люди сподіваються, що в нових проектах якість квартир буде краще. Крім того, квартири в нових будинках продаються на виплат, що також важливе.
Мільйонні операції — не рідкість
Невеликі квартири в сучасних будинках (без обробки або із стандартною обробкою) сьогодні коштують не менше ніж 1400 дол. за кв.м. В квартирах-студіях вартість 1 кв. м може досягати 1700 дол. кв.м. Ажіотаж на ринку не спадає: черги на перегляд квартир не убувають. У черзі зараз коштують не менше десяти чоловік на квартиру. Вартість квадратного метра зростає з кожним днем.
Квартири в нових будинках з індивідуальним плануванням в зелених районах (Приморський, Виборгський і ін.) стоять не менше 1600—1900 дол. за кв.м. Ціни на квартири в центрі міста зростають не настільки швидко. Тут мінімальна ціна — 1750 дол. за кв.м. За 2000—2500 дол. за кв. м можна купити непогані квартири "без родзинки". За ту ж ціну вирушає житло в нових будинках з різними недоліками. У будинках, що більш котируються на ринку, а також в будинках, які не відрізняються високою якістю будівництва, але знаходяться в хорошому місці", ціна 1 кв. м складає 3000—4000 дол. Аналогічна ціна в будинках після реконструкції. Ексклюзив на наб. Миття або на Кам'яному острові оцінюється в 5000— 10000 дол. за кв.м.
До речі, на Кам'яному острові ціни підросли: на початку року квартири тут коштували 4500—5000 дол. за кв. м, а сьогодні — вже 5000—6000 дол. Зараз мало кого дивує, коли купується квартира вартістю 200—300 тис. дол. Все більше операцій за ціною 500— 600 тис. дол., трапляються і покупки за 1—2 млн дол.


Оформлення договору на продаж квартири - ППФ або нотаріус?

Оформленіє договори на продаж квартири - ППФ або нотаріус? Продаж квартири. Що віддати перевагу при оформленні договорам продажу квартири: нотаріальне завірення або просту письмову форму? Ключовим моментом в такій відповідальній...
Придбання заміського будинку

Придбання заміського будинку з ділянкою — завдання, що вимагає системного підходу. Про те, як грамотно здійснити задумане, про ланцюжок послідовних дій, необхідних для реалізації задуму, читачам журналу розповідає діректор департаменту...Зростання цін на будматеріали: об'єктивні чинники і відверта спекуляція

Зростання цін на будматеріали: об'єктивні чинники і відверта спекуляція 2009-10-12 12:53:23 Асоціація будівельників Росії взяла участь в нараді "Про заходи по стабілізації цін на ринку будівельних матеріалів", що відбувся 11...

Дивіться такожОсінній марафон цін

Осінній марафон цін на нерухомість: перші підсумки Ціни на нерухомість в московському регіоні поповзли вгору. Чи стане вересень рубежем, що розділив довгу 11-місячну стагнацію і період зростання цін? Це питання...
(c) Ринок нерухомості :: Огляд ринку нерухомості, Обмін досвідом. Прогнози і тенденції розвитку ринку нерухомості